Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı

Llama

Öne çıkan mesajlar

ya abi ben mi futboldan anlamıyorum hiddink mi?

Şimdi arda sağ/sol kanat oynayan bi oyuncu değil mi? Şimdi çek ardayı sola sağda kim kalıyo kazım koyma abi onu oraya koy mehmet topuz'u fenerbahçede nerdeyse her maç ilk 11 oynadı bu adam koşuyo, top çalıyo, mücadele ediyo.

Selçuk şahin sanki süper ligde oynuyosun. koysana oraya mehmet topal'ı.

sol bek egemen korkmaz?

stoper olarak servetin alternatifi hiç mi yok ? servet aldığı her topu ileri şişiren bi stoper sonuçta.

3 puan alabileceğimiz maçta zar zor 1 puan aldık.
Sosyal ağlarda paylaş

su caglar hatayı yapmasa mac basında cillop gibi oynadı aslında. gs'de kalsın bu adam oynasın. kazım topcu degil. selcuk sahin'in kesin torpili var. mehmet ekici'yi de begendim baya, az sure oynadı ama ona ragmen belli etti kalitesini bence.

cok cok kotu oynadık sonuc olarak. takımın en iyilerinden biri sabri'ydi yani hesap edin ne kadar kotuyduk.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu rezil oyuna 1 puan şaka gibi.adam gibi oynasak rahat 3-4 atardık bunlara çok kötüler lan fazla büyütmüşüz gözümüzde.

umarım hiddink te artık chelsea yemi gidiyor nereye gidiyorsa gitsin abi ben hayatımda bu kadar etkisiz hoca görmedim.adam müdahale yapmak için gol yememizi bekledi resmen.bide selçuk nedir lan kendi takımında 18 de olması bile mucize olan adamı milli takımda,ispanyada 11 oynayan adamın yerine 11 oynatmak şaka gibi
Sosyal ağlarda paylaş

baktımda fikstüre.belçika ile maç sayımızı avusturya deplasmanında eşitliyoruz. avusturya ile deplasmanda oynadığımızda belçika ile aynı maç sayısına ulaşmış oluyoruz.yani orda beraberlik mağlubiyet olursa gg oluruz.

hadi tırt bi takımla oynarız ve direk cepte 3 puan görürüz derizki nasıl olsa bunu yener üste çıkarız deriz.aga avusturya bu, orda yenemezsek bu maçtaki 2 puan için çok ağlarız.

açıkcası şuanki beraberlik pek bişiye yaramadı bana göre

http://fanatik.ekolay.net/EURO-2012-ELEMELERI-A-GRUBU-2010-Fikstur_10_297.htm?MatchWeek=10
Sosyal ağlarda paylaş

1 puan bence avantaj falan degil. oynadıgımız oyuna gore iyi ama avantaj degil. oynanmamıs macımız var diye bunu avantaj kabul etmemiz aslında ne kadar yeto bi takımımızın oldugunun gostergesi. halbuki kadromuz bence cok kaliteli. bugun tam kadro olmasak da bu kadar iyi adamı bir araya getirdikten sonra boyle sacma sapan futbol oynatmak hakkaten beceri ister yani.

hiddink serefsizi kafaya chelsea'yi koymus. gerci chelsea haberleri cıkmadan once de pek takımla ilgisi yoktu. herseyi oguz yapıyor bence. hal boyle olunca cuvallıyoruz tabi. bi oguz'dan, bi selcuk'tan, bi kazım'dan kurtaramadık su milli takımı yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...