Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ozan Güven in da club

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

e zaten kendini satmak için herifler tv yi kullanıyor. ama gece eğlenceden çıkıp ilişkin nasıl aga diye soru sorsalar ben de sinirlenirdim.

sinirlenmicek insan da vardır orasına bişi demem. tek laf ettiğim nokta. "o ünlü, öyle dememesi gerek" tarzı yaklaşımlar. ünlü diye küfür etmiyor değil. gayet ana bacı gidebilir de yani.

ünlü olması değil ki olay küfretsin yani.
ama adamın işi o, yükselmek için medya maymunluğu yapan adamların hayatını merak eden angutlara sunmak. o yoldan geçtiysen çekicen ceremesini.
Sosyal ağlarda paylaş

ne var abi bunu arada bir ben de yapıyorum. geçen birisi ilişki durumumu sordu. önce anlattım işte şöyle yapıyorum böyle yapıyorum diye sonra kızdım SANANE LAN DAL... dedim daldım. bazen sebepsiz dalıyorum. bazen birisi dalınca daha çok vursun diye havaya 2 yumruk savuşturup, gelen yumrukları parrylemiyorum.

ozan güvenin kafası güzelse overall benimkisi daha güzel.

A BEAUTIFUL MIND
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası küfür etmekte bile haklı şu kaşınıp sağda solda görüneyim diye dolanmayan kendi halindeki ünlüler.

ulan bize ne adamın ilişkisinden oyunculuğu iyidir izleriz geçer gider ne diye bize dert olsun adamın özel hayatı? o soruyu soran elemana da kızamıyorum magazin basını temelde yanlış.

he habertürk'ün cemiyet hayatını anlatan bir eki var. o tarz magazin kültürü oluşturursun eyvallah ama bu kadarı fazla.

tek garibime giden ozan güven'den daha kaliteli ve akıllıca bir atarlanma beklerdim ama yine hak veriyorum adama.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın soruyu sorma tarzı baya kötü, ona sinirlenmiş bence daha çok

peki ilişkiniz nasıl gidiyor onu konuşalım gibi bişey diyodu galiba dün izlediydim

halbuki

mr guven is everything ok with your relationship diye sorsa ingiliz aksanıyla adam niye sinirlensin

her şeyden önce saygı

respect çok önemli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...