Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Locomotion /by Chris Sawyer

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

bu oyun hakkında bilgisi olan var mı?
transport tycoon anılarımı depreştirdi oyun, aşağıdaki adresten SS ve preview'lara bakabilirsiniz;

http://www.gamespot.com/pc/strategy/cslocomotion/index.html?q=locomotion[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

benzer isimde ücretsiz bir oyun vardı railroad tycoon 3'ün cd'sinde ama bunun ilgisi yok anlaşılan onunla. ilk defa duydum şimdi ama trasport tycoon'un selefi olacaksa başımızın üzerinde yeri var.. :)

grafikler biraz eski geldi doğrusu ama bakalım, ilginç olabilir..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

railroad tycoon sevenlerin keyifle oynayacakları bir oyun olmuş. hem demiryolu hem karayolu hatları kurmak mümkün. şirket hisse borsa olayları türünden olaylara bakamadım daha.

grafikler o kadar kötü değil. "eski"den çok eskitilmiş tarz yapmaya çalışmışlar sanki.

tahmin edebileceğiniz gibi üretim yapabilen fabrikalar madenler falan da var. bunların arasında taşımacılık yapmak sonra da ürünleri satmak mümkün.

tycoonculara hoş vakit geçirtir yani.[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004

[Bu mesaj Sufi tarafından 14 Eylül 2004 15:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...