Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WTS Powercolor HD 4770

Freemium

Öne çıkan mesajlar

Resimdeki üründür , resimde görülen parçalarla beraber gönderilecektir.Kutulu + Inventustan alınma + 1 ay daha garantisi vardır. Sorunsuzdur.
Kart 40nm 512Mb 128Bit GDDR5 tir. Daha fazla detay için buraya
http://www.powercolor.com/tr/products_features.asp?id=119#Specification

Fiyat 110 TL dir ve sondur. Kargo alıcıya aittir. Ödeme Garanti Bankası yada Postahane yoluyla yapılabilir.
Takas teklif etmeyiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

Freemium said:

Sorularını cevaplamak zorunda değilim. Gördüğün gibi alıcıda olmadığına göre gidip başka yerlerde post kasmana devam edebilirsin.Fiyat pahalıysa git ucuz bulduğun yerden al.

Arkadaş alıcı mı değil mi, fiyat normal mi bilmem de, şu küstah davranışı ortalık yerde göstermen alıcıları da kaçıracaktır zaten. Tok satıcı bile değil, ayı satıcı demek geldi içimden eheh.

İki gün sonra "HAYIR SATTIM BEN SUÇ SİZDE" diye kolpadan "satıldı" yazar dükkanı kapatır gidersin. Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartımı satıyorum diğe herkese amme hizmeti vermek gibi zorunluluğum yok. Dediğim gibi zaten alıcı olan kişi araştırmıştır , sadece satanı bulmak kalmıştır geriye. Bu arada dediğiniz gibi tok satıcıyım. Para lazım acil 90 Tl ye vericem yazıp ölücülerin ellerini ovuşturmasına imkan vermeyeceğim.
Edit: İyiki öyle bir kişiliğe sahip değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır trollemiyordum, kendi ekran kartım hd4750 idi ve yaklaşık 2 yıl önce senin verdiğin fiyattan biraz daha fazlasına almıştım. fiyatları neredeyse aynı olduğunu görünce (hâla) merak edip özelliğini/özelliklerini/artısını sordum, ne kadar fazlası var diye. ayrıca alıcı olup olmadığımı bilemessin, ki iyi bir ekran kartı alacağım bu ayın sonunda. (takip edersen patide de başlığını görebilirsin). ayrıca alakam olmasaydı gelip buraya mesaj yazmadım.

neyse, şu tavrınla umarım istediğin fiyata alıcı bulabilirsin.

iyi satışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...