Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Oyum 2011

küheylan

Öne çıkan mesajlar

Chp artık o kadar çok dağda ki adama kaydı ki (pkklı ölünce diyarbakırda yas ilan eden parti bakın kürt degil pkklı) artık chpye vericegine bdpye versen farketmiyor .

Geçen akşam Devlet Bahçeliyi izledikten sonra bir kez daha anladım ki MHP artık o 80 öncesi sağcı ülkücü sokağa inelim adam keselim gelsene bakiim brakifesal mısın sen falan tavırlarından çok uzak bundan 20-30 sene öncesinin CHPsine baya bir yakın parti haline gelmiş ufak tefek farklarla.

Kemal Kılıçdaroğlu degişikligi ile başımıza gelen dertlerin farkında degil kimse Türkiye de sıf şu durumun farkında olan oy kullanıcak %5 kesim yoktur gibi geliyor bana.

Şu yaptıgımız testte gördügümüz üzere chpli bir çok kişi pkkyı destekliyen partiye de yatkın çıkmış gözüküyor çünkü chpde artık o yönde.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Chp artık o kadar çok dağda ki adama kaydı ki (pkklı ölünce diyarbakırda yas ilan eden parti bakın kürt degil pkklı) artık chpye vericegine bdpye versen farketmiyor .

Geçen akşam Devlet Bahçeliyi izledikten sonra bir kez daha anladım ki MHP artık o 80 öncesi sağcı ülkücü sokağa inelim adam keselim gelsene bakiim brakifesal mısın sen falan tavırlarından çok uzak bundan 20-30 sene öncesinin CHPsine baya bir yakın parti haline gelmiş ufak tefek farklarla.

Kemal Kılıçdaroğlu degişikligi ile başımıza gelen dertlerin farkında degil kimse Türkiye de sıf şu durumun farkında olan oy kullanıcak %5 kesim yoktur gibi geliyor bana.

Şu yaptıgımız testte gördügümüz üzere chpli bir çok kişi pkkyı destekliyen partiye de yatkın çıkmış gözüküyor çünkü chpde artık o yönde.
Sen bu kafayla zaten git mhp ye ver.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende herkesin anlayamadıgını vurguladım ve oy vericeklerin %5i farkında dedim zaten yorma sen güzel canını ve hatta

Yaşasın Türk-PKK.. aman Kürt kardeşligi .

Bulunduğum ortamda da herkes chpli ama sanıyorlar ki Baykal dönemi Ecevit dönemi Chpsi falan var ortada. Baya apaçık ortada hadi gelin pkklı olalım diyen bir chp var dağdan oy toplamaya çalışan bir chp var. Faşizmi kenara bırakmış daha efendi ve sokaklardan çekilmiş artık olaylara karışmayan düzgün bir MHP var elbette ülkücü beyinli adamlar gittikçe (kasetler falan) MHP çok daha güzel bir parti haline gelicektir.

Şimdi bana 2 kelime yazıp savunma aciz duruyorsun herkesin siyasi görüşü aynı görüşte olmak zorunda degil ben açıklamamı yaptım neden kendim MHPye vericem yıllardır CHPli yetiştirilmiş olmama rağmen diye istersen sen ver CHPye ya da PKKya oyunu farketmez ama benım kime oy verdigime karışma hakkı vermez bu sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta Pkk kurulurken işçi partisi falan diye sosyalist bir amaçla kurulmuştu dimi. Milliyetçi işçi partisi falan olsun bence bundan sonra MHP solcu durunca daha hoş duruyor faşist insanlar .

MHP sesini çıkartmaz efendi efendi takılır olaylara karışmaz sadece 2 mitinge çıkar onda da ne söylese dalga geçmek için insanlar hazır bekler Devlet Bahçelinin ağzının dibinde.

PKK adam öldürür ama PKK'lı ölünce CHP bile yas ilan edicek duruma geldi oy toplama uğruna.

Ben oy vermeyin demedim CHP hala en iyi tercih bana deseler ki MHP %10 barajını kesin aşıcak kasma takma kafaya (ki bir benim oyumla mı aşıcak sığlıgına düşmeyelim hep beraber) gider yine CHPye veririm ama bu son reformu başarısız buldugumu da söylemek istedim.

Sipeyskeyk 'sen bu kafayla' dedigin o yazdıgımı yazdım kermit verme demedi kimse de siyasi görüşü aşalamak için önce nedenini ve görüşünü bilmek lazım insanların bu kadar basit değil eleştirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

popülizm diye birşey duydun mu sen ?
Sosyal ağlarda paylaş

E aynı populizmi MHP ulusalcı kesime CHP pkkya yapıyor ondan ben MHPsine daha yakın olmayayım?

Bakın kürt demiyorum CHP zaten orta soldur her zaman kürt sorunu olucak bu ülkede ama CHP artık kürt faşistlere bulaşmış durumdadır halkçılık değil bu.Lütfen sorunumun kürt halkına yanaştı degil pkkya yanaştı oldugunu bilin aksi takdirde ben kürt halkına laf ediyormuşum gibi duruyor ama yok öyle bişi onlar gayet normal herkes gibi sorun mhpnin içinde ki ülkücüler gidiyor ama bdp ve chpde kürt faşistleri artıyor.

Yoksa MHP bugün desin kürt sorunu asıp kesmektir elbette o da faşizmdir o da apayrı komedi duruyor bu devirde olmaz öyle şeyler maksimum apoyu asarlar o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...