Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

La bi durun, kaybettiğimiz maç da İBB'ye yani ki onda da bence özellikle 2. yarı iyi oynadık bana göre de hataları vardı da adam bişeyler deniyor arıyor en azından, Rijkaard'da bunu göremedik bi türlü adam geldi 4-3-3'le gitti 4-3-3'le...
Eldeki oyuncu kalitesi belli eksik oyuncular da tamamlanınca haftaya kendi stadımızda biraz da şansın da yardımıyla iyi bi skor alırsak takımdaki oyuncuların moralleri de düzelir.
Bi özgüven sorunu var takımda hala bunu aşınca rahatlarız diye düşünüyorum ben öyle karamsar bi tablo görmedim izlediğim maçta.
Diyorum ya takıma Riera'nın eklenmesi orta sahada Sabri yerine Yekta'yı gördüğümüzde takım daha ivmeli kaliteli futbol oynayacaktır bence.
Ama en çok istediğim şey klasik 4-4-2'ye dönülmesi Barcelona bir lanet gibi getirdi şu taktiği futbol dünyasına...
Sosyal ağlarda paylaş

rage olmaya gerek yok. sampiyon takim tutulmaz, tuttugun takimi sampiyon yapmak icin desteklersin. rijkaard ile 6/6 yapip da namaglup oluyoz barca II yiz dagilin diye gaza gelmekle daha ilk haftadan giydirmenin farki yok gdfh.

18 Eylul 20.00 - Galatasaray vs Samsunspor
21 Eylul 18.45 - KDC Karabuk vs Galatasaray
26 Eylul 20.00 - Galatasaray vs Eskisehir
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

terim şuan ztn enkaz aldı.adamdan başarı beklemiyorum ben.en azından bu sene.bu sene ilk 3 e girsek iyi bence
buna kesinlikle katılmıyorum.fener ve beşiktaşın şuanki durumunda şampiyon olamamamız kesinlikle başarısızlık.tamam belki 2. lik iyi bir sonuç olabilir ama 3. lük tamamen başarısızlık olur.

birde bence terim enkaz almadı.tamam kötü bir sezonun ardından geldi ama adama sınırsız imkan sağlandı.istediği her mevkiiye(forvet hariç ki ona ihtiyaç duyduğumuzu sanmıyorum) adam alındı.hatta eboue biraz lüks bile oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Valla afedersin de tarihinin en kötü sezonunu geçirmiş takımı devralıyorsan enkaz devralıyorsundur bunun geyiği yok.
Tamam çok iyi transferler yapıldı ama bazı istenen oyuncular da alınmadı.
Üzerine Arda gibi bi oyuncudan oldu takım.
Ha demiyorum ki şuanki kadro kötü,başarısız olması gerekir aksine çok iyi bi kadro kuruldu ve mutlak başarı bekliyorum takımdan ama sil baştan takım kurduk,bunun uyumu var oyuncuların ülkeye,ülke futboluna,hakemlerine,oyuncularına alışma süreci var,teknik direktörün taktiğine alışmaları var.
Özellikle 1 süperstarın üzerine kurulmamış şuan Galatasaray'ın sahip olduğu tarz kadrolar takım oyunuyla bişeyler ortaya koyabilir,bizde şuan öyle alıp topu direk asist yapar,gol atar diyebiliceğimiz bi adam yok büyük çoğunluğu görevlerini iyi yapabilicek oyuncular.
Öyle topu atıp izleyebiliceğin bi Alex-Arda-Quaresma tarzı oyuncun yoksa takımın bütün oyuncularının iyi oynaması gerekiyor.
Kanatların çalışıcak,beklerin destek vericek,savunman boşluk vermeyecek,orta sahan az top kaybıyla verimli olarak oynayacak ki bol bol pozisyon bulup rakip üzerinde baskı kurup gol veya goller bulabilesin.
Bu yazdığım şey de öyle 3-5 günde olucak bişey değil zamanla oturur anca...
Yalnız dünkü maçı izlerken bi kez daha dedim Pino'yu keşke kiralamasaydık diye 2. yarıda kazım'ın yerine sahaya sürsek fena mı olurdu sanki..
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray sadece kötü bir sezon geçirmedi bana göre

baya çöktü klup.sadece kötü futbol olarak değil yönetim olarakta

valla fenerbahçenin böyle olcagını bilmiyorduk.eğer şike davası olmasa fener o kadroyla o gazla bu sene net şampiyon olurdu bana göre

yapcakları tek şey baroni yerine bir adam almaktı.kadro oturmuştu

valla kusura bakmayınca 14. lüklerde gezioduk 8. bitirdik zar zor

3. olmak başarıdır ilk sene.seneye için ise konusmak erken tabi.

bize biraz heyecan lzm avrupa ligi falan.playoffa kalıcaz ama şampiyon olcagımızı sanmıyorum ben playoffta.beşiktaş bütün sene sıçsa bile fenerbahçe çok kötü olsa bile playoffta herşey degişir.

galatasaray derbi fakiri takım ztn.

terimin teknik taktik hataları var.bişi demem.öyle laf ederiz anlık sinirleniriz ama daha fazlasını diyemeyiz bence

en azından bu sene beklicez ne oluyor gorucez.

ayrıca terimin nereye sınırısz imkanı vardı.sınırsız kaynak falan.nerden uyduruounuz sdfs

bu sene resmen taraftarın gönlü hoş olsun tribün dolsun transferleri yapıldı.ki bence dogru olan bu.benim bu sezon pek beklentim yok.tek sinirlendiğim sabri amc meselesi.onun harici bişi diyemem

şu transferlerde tek iyi transfer muslera ve selcuk.takımın iskeleti bakımından.diğerleri 2 sene oynarsa iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

ya pino en son çok kötüydü.düzelir miydi bilemem.ama keitaya alternatif olarak geldi adam.ve yerini dolduramadı

o bi tane pas atmadıgı pozisyon vardı.o gün bitti ztn pino

culio için ise bence kalmalıydı.ama işte haginin transferi ben oynatmam tribi.

stancu ztn haginin kazıgı.

bu arada yabancı sınırı tamamen kalksa misal ne efsane olcak belli değil.nasıl level atlıcaz hala farkında değiller

muslera

eboue-urfalı-neill-solbek

keita-selcuk-melo-riera

elmander-baros

tarzı kadrolarla ne zaman oynicaz acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi adamın anasına söv, kız arkadaşına söv, yok efendim bilmemnaptından sakatlanıyor diye arkasından konuş, bütün medya adamı karalarken destek olucağına köstek ol sonra yok efendim suçlu Arda...
Mecbur mu lan Arda sizi sırtında taşımaya? iyi oldu kaçtı gitti adam Türkiyeden de hala kurtulamadı milletten.
Milli maç olur tek başına mücadele eder yırtınır sonra bi tane penaltı kaçırınca yine anasına sövülür.
Yok valla bu millet haketmiyor Arda gibi adamları,bize Sergen'ler layık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...