Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

@Fizban
Canım benim ben GS forumlarından copy/paste falan yapmıyorum :)
1-) İlk postuma bak ne dedim bozacının şahidi şıracı dedim.
Galatasaray'a bok atan kim Ahmet Çakar, dava açıldığında tek destek çıkan kim? Güvener.
2-) Argümanını desteklemek için attığın ve Güvener'i koruyan köşe yazısı kimin? Ahmet Çakar.

Bozacının şahidi şıracı...
Sosyal ağlarda paylaş

26 mayis 2009, http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=7190
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 26 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda Ahmet Güvener, TFF'nin yeni Genel Sekreteri olarak atandı.

Mart 2008'den bu yana TFF Futbol Geliştirme Merkezi Direktörü olarak görev yapan TFF'nin yeni Genel Sekreteri Ahmet Güvener, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Wisconsin Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi aldı.

7 eylul 2010, milliyet
Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Ahmet Güvener ve Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon, 19 Mayıs 2009 tarihinde Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan UEFA Kupası final maçı organizasyonuyla ilgili usulsüz hizmet alımı yaptıkları gerekçesiyle görevlerinden alındı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ahmet cakar'in soylediklerinin dogru oldugunu soylemiyorum ki. dogrudur/yalandir banane zaten; ligdeki en buyuk rakibimin sike yapmasiyla, hakem ayarlamasiyla mutlu olacak bir adam degilim.

ama adam, soylediklerinin hala arkasinda. ve daha ilk gunden sahit bulacam dedi, ilk sahit geldi. 'mhk baskanligini yolsuzluk sebebiyle birakti' dendi, hayir dedik, asiri gsli oldugu icin birakti. 'yolsuzluk' dediniz, yolsuzluga karismis olamayacagini ispatladik.

fenerbahce ile ilgili gazetelerde yazan herseye inananlar, ahmet cakar soyleyince aniden 'olur mu oyle sey' demeye basladi.

kuslar, cicekler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Bozacının şahidi şıracı, Ahmet Çakar'ın kankası adı yolsuzluklara karışmış,görevden alınmış bi adam Güvener...

fizban said:

ben ahmet cakar'in soylediklerinin dogru oldugunu soylemiyorum ki. dogrudur/yalandir banane zaten; ligdeki en buyuk rakibimin sike yapmasiyla, hakem ayarlamasiyla mutlu olacak bir adam degilim.

ama adam, soylediklerinin hala arkasinda. ve daha ilk gunden sahit bulacam dedi, ilk sahit geldi. 'mhk baskanligini yolsuzluk sebebiyle birakti' dendi, hayir dedik, asiri gsli oldugu icin birakti. 'yolsuzluk' dediniz, yolsuzluga karismis olamayacagini ispatladik.

fenerbahce ile ilgili gazetelerde yazan herseye inananlar, ahmet cakar soyleyince aniden 'olur mu oyle sey' demeye basladi.

kuslar, cicekler falan.

Attığım mesajı bidaha oku istersen, yolsuzluğa karıştığı için görevden alınmış bi adam,tek arka çıkan yazı da Ahmet Çakar'dan...
Bidaha oku şu mesajları daha uyanamadın galiba...

Yolsuzluğa karışmadığını nasıl kanıtladın yolsuzluk sebebiyle görevinden alınmış işte adam.
Habere inanmak farklı,gidip köşe yazısında yazana inanmak farklı.
Baransu'nun twitlerinden ne farkı var Ahmet Çakar'ın twitlerinin köşe yazısının?
Şahit bulucam dedi ortalıktan kayboldu tek bulduğu şahit geçmişi karışık Ahmet Çakar'la yakın ilişkileri olan 3. tekil bi adam.
Ben de çıkıp diyeyim Aziz Yıldırım sık sık şike yaptı diye bana söyledi diyeyim şahit mi oluyorum?

Gerçekten müthiş kaybediyosunuz kendinizi konu Galatasaray/Fenerbahçe olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

Mart 2008'den bu yana TFF Futbol Geliştirme Merkezi Direktörü olarak görev yapan TFF'nin yeni Genel Sekreteri Ahmet Güvener, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Wisconsin Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi aldı.

Abi cidden bi zeki sizmisiniz? adam gökten zembille mi inip federasyon genel sekreteri oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=222

Futbol Genel Direktörlüğü Futbol Genel Direktörlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu bünyesindeki Ümit ve Genç Milli Takımları, Gelişim Milli Takımları (Bayan, Plaj ve Futsal Milli Takımları) ve Futbol Geliştirme Merkezi'ni (Ulusal Futbol Geliştirme Akademisi, Eğitim, Gençlik Geliştirme Müdürlüğü, HERKESiçinFUTBOL) bünyesinde bulunduran bir çatı organizasyondur. Futbol Genel Direktörlüğü, Türk futbolunun tüm paydaşlarının eşgüdümü içerisinde Türkiye'deki tüm genç nüfusu kucaklayarak futbolun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için ortak bir dil ve felsefeyle çeşitli projeler üretmektedir. Profesyonel dışı futbol faaliyetleri ve özel projeler Futbol Genel Direktörlüğü çatısı altında bulunan Futbol Geliştirme Merkezi tarafından yürütülmektedir. FGD Temel Görevleri 1. Türk Futbolunun tüm paydaşlarının eğitiminin planlanması ve eşgüdümünün sağlanması 2. HERKESiçinFUTBOL - Grassroots : Yaş, cinsiyet, fiziki ve ekonomik durum gözetilmeksizin futbolun yaygınlaştırılması 3. Türk Futbolunun Gençlik Geliştirme Programı'nın Türkiye'deki tüm genç nüfusu - okullardaki öğrenciler- kucaklayacak ve yetenekli futbolcuları belirleyerek çağdaş futbol eğitiminden yararlandırılacak şekilde yeniden yapılandırılması 4. Elit Futbol Ligleri'nin azami faydayı sağlayacak şekilde geliştirilmesidir. 5. Alternatif futbol türlerinin yaygınlaştırılması (Futsal, Plaj futbolu) FGD Temel İlkeleri • Merkezi olmayan yapılanma • Proje bazlı çalışma • Her ürüne ayrı sponsor • Yeni ürünler için güçlü iletişim • Eğitimde sürekli gelişim odaklılık • Kendi kaynağını yaratan proje yapılarına ağırlık vermek • Yeni insan gücü profili: Dinamik, yabancı dil bilen, sonuç odaklı • Her alanda uluslararası deneyimden yararlanmak • Teknolojiden her yönde yararlanmak (e-öğrenme, vb) • Antrenör/Hakem eğitimlerinin UEFA (JIRA ve UEFA Referee Convention) standartlarında yapılması • AB/FIFA-UEFA Fonlarından yararlanmaktır.

yamuk cikti ama, isteyen okur.

futsal finaliydi zaten o.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim'den oturu gittiler. bence o adamlarin gs'ye birer golu var bu sene.

galatasaray'in bu seneki kadrosunda ilk 11 cikacak adam degildi ikisi de; ama ikisi de yedekte bekleyip is yapacak adamlardi. maaslari da cok birsey degildi zaten, gonderilmesine anlam veremedim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım yönetim 1-2 tane daha yabancı almayı planlıyordu ama son dakika futbolcu kıvırmaları ve sercanın alınması yüzünden yabancı sayımız bu kadar az kaldı

ocakta açığı kapatırlar herhalde :)

stanku genç, hızlı ve yeteneksizdi

kulyo ise çok iyi bir yedek ve sol kanat alternatifi olurdu

bence gönderilmeseler daha iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi hafızana güvenip yazarsan böyle yanılabiliyorsun işte neyse kusura bakmayın diyelim.

"Denetleme Kurulu'nun Saracoğlu Stadı'nda oynanan 2009 UEFA Kupası finaliyle ilgili harcamaları inceleme altına aldığı bilgisine ulaştı. Alınan bilgilere göre, kurul Ahmet Güvener, Genel Sekreterlik görevine başlamadan önce yapılan bu harcamaları denetledi. Orhan Gorbon, UEFA 2009 Final Maçı Proje Lideri olarak görev yapıyordu. Güvener, finalden sonra göreve geldi ve bu paranın ödenmesini onayladı. Ancak Denetleme Kurulu harcamayı, daha doğrusu ihale sürecini onaylamadı ve Güvener ile Gorbon'un görevden alınmalarını yönetime önerdi."

"Güvener, Mart 2008 tarihinde başlayan federasyondaki görevi öncesinde ORG Sports`a bazı projelerinde danışmanlık hizmeti vermiştir."

"Orhan Gorbon, UEFA Kupası 2009 Final Maçı Proje Liderliği`ne getirilmiştir. Bu hizmeti karşılığında o tarihte Orhan Gorbon`un sahibi olduğu ORG Sports firması, Orhan Gorbon`un maaşı nedeniyle federasyona 13 ay süreyle hizmet bedeli fatura etmiştir"

İşin aslı buymuş...
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

sanırım yönetim 1-2 tane daha yabancı almayı planlıyordu ama son dakika futbolcu kıvırmaları ve sercanın alınması yüzünden yabancı sayımız bu kadar az kaldı

ocakta açığı kapatırlar herhalde :)

stanku genç, hızlı ve yeteneksizdi

kulyo ise çok iyi bir yedek ve sol kanat alternatifi olurdu

bence gönderilmeseler daha iyiydi
,

Bir oyuncu daha almayı planlıyorlardı alamadılar işte, zaten Fatih Terim geldiği gün 8 yabancılı kadro planladığını söylemişti.
Stancu'nun kiralanması doğruydu şuanki durumda forma şansı alması zor görünüyor 1 yıl banko oynayacağı bi takımda kendini geliştirip lige alışması daha hayırlı olur...
Culio kiralanmasa iyiydi ama işte o da Fatih Terim'i alırken altına imza attığımız şeylerden biri de bu; adam önceki teknik direktörün oyuncularına antipatiyle yaklaşıyor direk...
Bence Pino'yu takımda tutsak iyiydi yedek olarak...
Sosyal ağlarda paylaş

KALECİ
1 Aykut ERÇETİN
25 Fernando MUSLERA
86 Ufuk CEYLAN

DEFANS
3 Çağlar BİRİNCİ
5 Gökhan ZAN
17 Tomas UJFALUSI
22 Hakan BALTA
26 Semih KAYA
27 Emmanuel EBOUE