Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Drogba işi ciddiye mi gidiyor nedir, ya da müthiş spekülasyon yapıyorlar, çünkü 5 milyon pound civarı paralar Türkiye'de imkansız...Kaldı ki takım içi dengeleri vs...33 yaşındaki adama değer mi, kesinlikle değmez, Drogba tamam da 5 milyon yıllık masrafı ben cebimden veriyorum demediği sürece Ünal Aysal, o transfer takıma zarar olur...Klasik Türk medyası zaten, Drogba'nın her hareketine işte 5.5 milyon pound alan adamın yaptığı ettiği vs...Yok abi çok para olmaz o iş, zaten olmasın...
Kaldı ki, Drogba'nın yaşının 33 olup olmaması da kesin değildir muhtemelen, 40 yaşındadır bize kakalamaya çalışıyorlardır, güvenmiyorum Afrika'lılara:)...

Bu arada ırkçılık gibi anlaşılmasın da, Drogba'nın tipi tam bir Uruk-Hai değil mi, hatta Two Towers'da Helmsdeep savaşında kayanın üstüne çıkan Uruk:p...Dediğim gibi benzetme sadece:)..
Sosyal ağlarda paylaş

abi takımda ayhan gibi tipler olunca öyle oluyor

içten içe ulan zenciye bak 10 trilyon alıyor.adam değil bu insan değil falan filan

o yuzden yabancı sınırı kalksın arkadaş.medeni ve profesyonel adamlar lazım

ha drogba gelip her maç 2 tane atarsa göklere cıkar 10 değil 20 alsın derler basında

ama gol atamazsa o zaman gör ahha
Sosyal ağlarda paylaş

Takım içi denge önemi ne zaman ortaya çıkar biliyor musun...İşler kötü gittiği zaman...İşte o zaman Red'in dediği sorunlar ortaya çıkıyor...Lincoln'de aynısı yaşanmadı mı...Kaç zamandır yabancılara karşı yerliler bir değil mi...Takım içi denge dediğin budur, Aziz Yıldırım'ın defalarca söylediği-haklı olarak-, birşey vardır; Ben istesem çok oyuncuyu çok para vererek getiririm ancak takımı ondan sonra bir arada tutamam...
Droga gibi bir adam Chelsea'de 5m pound alabilir yılda, çünkü orada iyi kötü birçok futbolcu yakın paralar alıyordur...
Ama burada yerli futbolcu 1milyon alıp, yabancı 10 milyon alırsa en ufak bir olayda veya bir haberde ki buna çok müsaitiz basın sağolsun, anında biter o iş...
O yüzden Drogba geldi parası neyse verelim değil o olay...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi takımda ayhan gibi tipler olunca öyle oluyor

içten içe ulan zenciye bak 10 trilyon alıyor.adam değil bu insan değil falan filan

o yuzden yabancı sınırı kalksın arkadaş.medeni ve profesyonel adamlar lazım

ha drogba gelip her maç 2 tane atarsa göklere cıkar 10 değil 20 alsın derler basında

ama gol atamazsa o zaman gör ahha

drogbanın gol atamama ihtimali yok abi her türlü atar,gs anlaşmış mı drogbayla robinho kartalda gibi duyumlar mı?var mı bu haberlerin aslı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

culio diosun abi adam türk değil

ayrıca adam yeni geldi ve culionun kariyeri ismi cismi yok ki ?

drogbayla oynamak culio rüyasında görmemiştir

tamam işte her yabancıya çılgınlar gibi maaş vermiyorlar ama drogba'ya o para verilmesine ses çıkarabilecek adam yok şu takımda. Belki Arda "madem kalıyorum ve madem bu adam 4,5 milyon euro alıyo, bari bana da 3 milyon verin" diyebilir, geri kalanların yatacak yeri yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Takim ici denge her zaman onemlidir. O yabanci (illa yabanci olmasinada gerek yok) iyi oynuyorsa kimseden ses cikmaz ama isler kotuye giderse kopuyo hersey.

Fanatik

Fatih Terim'in yeni sezonda yardımcılığını Hasan Şaş, Vedat İnceefe ve Taffarel yapacak.

Kötü geçen bir sezonun izlerini silmek için yeni bir yapılanma içine giren G.Saray'da teknik direktör Fatih Terim ekibindeki isimleri belirledi. Göreve geldikten sonra eski futbolcularla bir toplantı yapan Terim, bu görüşme sonrası yardımcıları konusunda Hasan Şaş, Vedat İnceefe ve Taffarel'de karar kıldı.

soyluyecek soz bulamiyorum. Tugay'ada heralde takimdan gitmek duser. Bi küstürmedigimiz efsane oyuncumuz tugay kalmisti onuda yapicaz heralde. Adam ingiltereden geldigine pisman olmustur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...