Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

KAP'a bildiren kulüple masaya oturulduğuydu, başka bir şey değil. Ondan sonrası olur ya da olmaz, insider sayesinde bilgi sahibi olanların borsada haksız kazanç elde etmesini önlemek için gerekli böyle açıklamalar.

KAP'a bildirilip alınmaması kağıtlarımızı düşürecek muhtemelen borsada ama kısmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Borsaya görüşülüyor diye bildirildi, doğrusu hepsinin bildirilmesi böylece borsaya bildirilen kesin alındı diye bişey olmaz.
Gelen transferler şuan için,
Fatih Terim - Türkiye - Teknik Direktör
Selçuk İnan - Türkiye - Orta saha - Trabzonspor
Johan Elmander - İsveç – Forvet – Bolton Wanderers
Ceyhun Gülselam - Türkiye - Orta saha - Trabzonspor
Tomas Ujfalusi - Çek Cumhuriyeti - Defans - Atletico Madrid

5 tane futbolcu alınmış bunların içinde kalitesi tartışılcak bir tane oyuncu yok, belki Ceyhun kendini daha tam kanıtlayamamış olabilir ki o da genç yaşına rağmen milli takıma kadar yükselmiş bi adam.
Daha transfer sezonunun bitmesine dünya kadar zaman olmasını geçtim, kampa bile dünya kadar zaman var.
Ben hala gidişatın oldukça iyi olduğunu düşünüyorum Fenerbahçe'li arkadaşların bugünkü Reyes haberine bu kadar sevinmeleri de bu yüzden zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya drogbayada gerek yok elmander baros goturur iste.muntari gelsin arti bi defans daha transferi kapasakta olur sonra.
Baros begenmez oldu abi anlamyiyorum herif bi sene sakatlandi diye bundan sonra butum futbol yasantisi boyle gercek diyr bise yok kampta iyi hazirlara bomba gibi olur.
Drogbaya forlana falan grrek yok.ha reyes iyi olurdu kazimi sahada gormektnse.o ayarda baska bi herif alinabilekce bide sag kanada alinsin turkiyeye fazla bile bu kadro.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

EricCantona said:

Fenerbahçe'li arkadaşların bugünkü Reyes haberine bu kadar sevinmeleri de bu yüzden zaten.

Burada benim gördüğüm tüm laf edenler BJK'li valla Zegna dışında, sayılar 5-1 falandır. Kuyruk acısı kötü bir şey, tıpkı paranoya gibin.

İçinde bulunduğum tek platform paticik olmadığı gibi sosyal hayatımda da insanlarla görüşüp konuşuyorum,sana da tavsiye ederim arada bi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf kaleci alsak bile kadro gayet iyi şu an. belki stoper lazım işte, neill zan gidiyor sırf balta yetmez kulübeye. ekstra olarak sol bek düşünülebilir çağlar iyi mi kötü mü hala karar veremedim. orta sahaya bi zenci olursa hayır demem ama çok da gerekli değil bu sene.

bunların dışında adam alınması lüzumsuz. kazım zaten banko oynayacak pires de gelse.

çağlar servet urfa sabri arda ceyhun selçuk (yekta, pino, culio) kazım elmander baros iyi. 4-4-2 oynatırsa batdal da iş yapar hem kazanırız adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...