Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Buyrun buradan yakın

Fanatik said:

'Transfer yapılamaz'
Galatasaray Adası'ndaki Divan Kurulu Toplantısı'nda kürsüye çıkan Ünal Aysal, mali durumla ilgili olarak kara bir tablo çizerek, “Bu durumda transfer yapılamaz. Mali Genel Kurul'a gitmek şart” dedi.

Galatasaray’ın haziran ayı Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Adası’nda gerçekleşti. Toplantıda üyelere hitap eden Ünal Aysal, çok önemli açıklamalar yaptı. Uluslararası mali denetleme kurulu Ernst&Young ile çalışmaya başladıklarını söyleyen Aysal, “Yaptığımız incelemeler sonucunda konsolide toplam borcumuz 300 milyon Dolar civarında. 150 milyon Dolarlık banka kredi borcumuza karşılık ise 750 milyon Dolar civarı teminat verilmiş. Bu, banka teamüllerinin çok üzerindedir. Yayın hakkı, Türk Telekom sponsorluk geliri, forma reklamı ve 3 sezonluk bilet gelirlerimiz temlik altında. Bu durumda ne transfer yapılabilir, ne de mevcut yükümlülükler karşılanabilir. Olağanüstü mali genel kurul yapılması şarttır. İlk olarak 2 Temmuz’da, çoğunluk sağlanamazsa da 9 Temmuz’da genel kurulu toplantıya çağıracağız” diyerek mali durumla ilgili oldukça karamsar bir tablo çizdi. Ünal Aysal, kısa vadeli çözüm alternatifleri üzerinde duracaklarını söyleyerek, 2011 yılı bütçesinin revize edilmesi, mevcut kredilerin yapılandırılması ve tek çatı altında birleştirilmesi için yetki isteyeceklerini söyledi.

‘Drogba’nın alternatifleri var’ <<<<---Bonus

Başkan, daha sonra gazetecilere transferle ilgili açıklamalarda bulunarak, “Klose’yle ilgili bir bilgim yok. Drogba’nın ise devam eden bir kontratı var. Elimizden gelen gayreti, taraftarlarımızın talebi üzerine gösteriyoruz. İnşallah olur ama en az Drogba kadar bize faydalı olacak alternatif elemanlar da listemizde var” diye konuştu.

Mert gibi, ben buraya geleceğin takımını kurmaya geldim.Bir kaç sene şampiyonluk için söz vermiyorum deseniz.Öncelikli hedefimiz mali tabloyu düzeltmek deseniz birinizde olmazmı.
Al birini vur ötekine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...