Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Masq totem yapıyor sanırım.
Valla Klose'yi yıldız diye getirdilerse sezonun sonunu göremez Ünal Aysal, o yüzden ben hala +1 forvet bekliyorum. Sanırım Klose düşük maliyetli transfer edilmiştir iyi de bi yedek olur sonuçta.
Daha önce de dedim muhtemelen Baros satılıcaktır yeni bir forvet alınınca,Stancu'nun da kiralanması gündemde zaten, geriye elmander,Klose,X kalıyor. Ben bi X transferinin yapılıcağını düşünenlerdenim hala, e zaten bir ortasaha alıcaklarını da belirtti adamlar, arada sırada defans isimleri de geçiyor daha transfer sezonu uzun...
Sosyal ağlarda paylaş

iyi transfer ya. nasıl olsa avrupa'da yok gs, türkiye liginde de öttürür klose eski çabukluğu fln olmasa da.

gerçi 4 tane yabancı forvet oldu gs'de ve birisi de klose ile benzer tipte olan elmander. bakalım kimler gidecek kimler kalacak ona göre değerlendirmek daha doğru olur.

hayırlı olsun bu arada...
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de takımın ihtiyacı yıldız değil ki?...Yıldız diye Klose'yi getirdik diye bir durum yok ben bu yıldız transferi işini de çözemiyorum açıkçası. Real Madrid miyiz biz her sene yıldız getirelim forma satsın diye. Yok öyle birşey kaldı ki Real Madrid bile artık öyle değil. Ne gerekiyorsa o alınıyor, Nuri ise Nuri, Hamit ise Hamit...
Yıldız transferi diye birşey yok, belli ki takımın maliyetleri içerisinde en mantıklısı Klose imiş, dediğim gibi birçok açıdan ben olumlu bakıyorum ben transfere....
Geçen sene sonunda da konuşmuştuk, bize işini iyi yapacak, mütevazı, profesyonel adamlar lazım. Tak tak çıkıcak antrenmanını oynayacak, akşam maçını yapacak, eve gidip karısıyla çocuğuyla ilgilenecek. Gerek yok yıldıza mıldıza...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu kim dedi size Klose ve Elmander aynı tip diye bi anlasam :D

@Sotto:
Senin orda 50k kişilik bi stadın var, insanlar stada yıldız izlemeye gidiyorlar iyi futbol evden de izleniyor. Getiriceksin bir süperstar ki formaların satılsın, kombinelerin satılsın, taraftarın heycanlansın...
Culio muhteşem oynadı sezonun 2. yarısında bir tane sırtında Culio forması olan adam gördün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Yahu kim dedi size Klose ve Elmander aynı tip diye bi anlasam :D

yahu sırtı dönük, hava toplarına hakim adamlar değil mi bunlar. aralarındaki fark atla deve değildir sonuçta. bobo nobre gibi düşün (bi an düşündüm de aman diyeyim :/). tamam bobo daha yüzü dönük oynayabiliyor fakat ikisi de benzer tip oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

O insanlar yıldız izlemeye değil, takım izlemeye gidiyorlar...Senin takır takır top oynayan, rakibini ezip geçen takımın olduktan sonra istersen 20 yaşında gençler olsun hiç farketmez o stad dolar...
Sorun stadı doldurmaksa, o zaten takım ve başarı ile alakalı...Yıldız dediğin 3 maç doldurur, takım mağlup olursa o yıldızın her yaptığı göze batar, küfürü de yer....
İşin teknik kısmına bakarsak; Daha önce dediğimiz gibi Türkiye Liginde 3 büyükler başarılı olmak istiyorsa, rakibi baskı altında tutmalılar. Bu da ancak ileride top tutabilen forvetler ile mümkün.
4-3-3 olmamasının sebeplerinden biri de bu zaten, çünkü orta saha elemanları ile ilerideki oynayanların top kabiliyetleri, pas alışverişleri yeterli olmuyor. Bu yüzden tıkanıyor her seferinde ileride Baros, ki Baros'ta top tutabilen bir forvet değil. 2 tane kanat devşirmesi ve bitirici olmayan oyuncu ile 4-3-3 olmuyor maalesef. Bu yüzden bizim ortasahalarımız ve oyuncularımızın pas kabiliyeti top tekniği yükselene kadar, 4-4-2 ve ileride top tutma en mantıklı çözüm. Özellikle iç saha maçlarında erken baskıyla skoru ilk yarım saat 2-0 yapardık hatırlayın bir, Necatili, Ümitli, Hakanlı takımlarla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...