Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlayın beni

Lyvanna_Dolores

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

xunn said:

kermit said:

Istedigi ilginin doruklara cikmasi an meselesi

Oh irony you little bitch.

Abi türkçeye ceviremeyeceğin şeyleri koyma.

Hele aylardır "ıyy 4chancılar, ıyy internet argosu mu? o ne ki özentiler" diye gecinen adamın meme koymasını izlemek dag basında kopekbalıgı beslemek gibi. İlerle, yabancı oldugun bölgedesin.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

kermit said:

xunn said:

kermit said:

Hele aylardır "ıyy 4chancılar, ıyy internet argosu mu? o ne ki özentiler" diye gecinen adamın meme koymasını izlemek dag basında kopekbalıgı beslemek gibi. İlerle, yabancı oldugun bölgedesin.
Ingilizcem orda yazani anlayacak ve seni pc basinda kudurtacak seviyede. Ha ingilizcemin zayifligindan dolayida niyeyse hic sikayetci yada ezik adam durumuna dusmedim. Ha eger sen ve benzerlerinin internet egosu denilen sey bende olsaydi dusunurdum bak. Baktim baya saglam lafi sokunca sizin mahalleye baska seylerle gelme bana. Tayfanida al biraz sosyalles hava guzel disari falan cikin ne bilim. Yada para kazanin su an benim yaptigim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

kermit said:

xunn said:

kermit said:

Olm Ahmet ne kadar haklısın o kadar haklısın ki bilemedim.

Gerçi Gökalp'e karşı haklı olmaktan kolay şey yok ama yine de çok fena haklısın lan.

Gökalp, What is your name? 10 dk'n var cevap için.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

xunn, foruma gelen her bagyan uyeyi sen mi getiriyorsun yoksa gercekten bir internet white knight sendromu mu var sende?
Soyle aciklayayim mumtaz. Hani ergenler vardir ya liseli. Ilk basta ortamda kiz yoktur senlr ben cok iyi sohbet ederuz. Sonra ortama kiz gelir kiza kendini gosterebilmek icin sana laf sokmaya kasip cok itici bi adam olutum onun gibi. Sarjim bitme lan!
Sosyal ağlarda paylaş

kermit abi sen günlük yaşamdaki nefretini forumda milleti haşlayarak ortaya çıkarıyosun gibi geliyo bana, sonra insanlar sana tepki verince hemen oo kızın yanında beni küçük düşürüyo moduna giriyosun.

observer bakış açısıyla bunları söylüyorum.

http://3.bp.blogspot.com/_Q2iQkra7ffU/Sehkj5VxxxI/AAAAAAAAErg/7dUOIPZg8lA/s400/fringe-the-observer.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...