Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thunderbirds - Stop-motion'lu minyatürler dünyayı kurtarırken..

Sam

Öne çıkan mesajlar

demin imdb'de gördüm de yeni dvd'lerini çıkarmışlar, eskiden hayranlıkla izlediğim bu diziyi yıllarca unutmuş olduğum için hayret ettim kendime..
e halen hatırlayamadım ben bunu bap?

ne diziydi ya, herifler gerçek bir dizi kadar heyecanlı yapmıştı resmen.. banvitiniz aşırı bolsa bir yerlerden bulup indirin bir-iki bölüm, hastası olursunuz.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 22 Temmuz 2004 19:35 tarihinde demiş ki:
Ya yüzyıllar önce sabahın köründe, uyku tutmayınca, güneş doğarken RTL'de hamur (oyuncak da olabilir) pilotlar falan vardı. Tabi ki hiç bir şey anlamazdım ama rastladığım zaman çok sevinirdim. Yoksa o mu bu? :)

o , o ......[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 22 Temmuz 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
ben bi tgrt de combatora-v diye japon voltran kılıklı bi çizgifilm bilirim...

buyrun efem.... COMBATTLER-V yapim yili 1976

biz bunu da biliris :)[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda

[Bu mesaj hired_gun tarafından 22 Temmuz 2004 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dire Straits ile çektikleri birde klipleri vardı bunların değil mi. Dizinin konuları bayık gelirdi bana ama oyuncaklar uğruna seyrederdim. Seslendirmeleri de ayrı bir olaydı, heleki introdaki geri sayan adam.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sam...süpersin, yıllardır bu diziyi bi yerlerden bulmaya çalışıyodum ben ya.. ama adını bi türlü hatırlayamıyodum. çok severdim ben onları bi gaz erkenden kalkar izlerdim, öyle harika bi şey değildi izlerken beğenmezdim ama yine de izlerdim :P[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

ahaaa süper şarkı, hemen bulup dinleyeyim.. :)

horas sende de ne fobiler varmış böyle, yok kalimero yok tandırbörds filan.. egzotik fobiler resmen..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...