Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tribes: Ascend

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

bide party olayının olmayışı nedir acaba

misal 3 kişi oynuyoruz map bitince üçümüzüde ayrı serverlara attı
bir kaç kere oldu bide bu :s

map bitince farklı servera atma olayı zaten bug gibi bişey, düzeltilmesi gereken bi olay yani. yoksa friend listindekiler oyunda yeşil görünüyor, o yüzden parti falan gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

ne zamandır duruyodu beta key girip bakayım dedim de pek sevmedim ya. daha doğrusu olayını anlamadım. ski desek movement desek bariz daha iyi örnekleri var warsow gibi. ctf desek heralde tfc veya ff tercih ederim d: air desek verdiği his mehhh. neyse bakim gene

ha bi de unlock olayı leşşş

abi şu warsow dediğin şeyi bilmiyordum bi youtube'dan bakayım dedim de, yani "bariz daha iyi örnekleri var, mesela warsow" demen çooook talihsiz olmuş.

bi kere hani silahlarına kadar Quake kopyası. Sadece grafikler farklı. bir de direk aynı quake anonslarını başkası seslendirmiş, o farkı var.

sen ski olayına yetememişsin belli oldu sdfkjgk
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

e q3'ten ne farkı var ki dediklerim haricinde? baya baya aynısı gözüktü çünkü. hem q3 de free artık.

q3'den en büyük farkı dash olması, yani duvardan falan sekebiliyosun böylece akıcılık oluyo tabii. benim 2007'den bi konu varmış, şu race videosu efsane mesela. onun dışında vanilla q3 veya ql bu kadar hızlı değil, hatta hiç hızlı değil.

http://forum.paticik.com/read.php?40,1923266,page=3#msg-3194712
Sosyal ağlarda paylaş

dash olayın sınırlarını zorluyo warsow da. lakin tribes tadı başka bence de. farklı oyunlar gibi yani. epic an çok fazla tribes ta. beni cezbeden kısım o. 200km vs 200km karşılaştığında rakiple düeollo tadında one shot çekip yoluna devam etmen filan keyifli ki atılan air vs her türlü skill shot sınır tanımıyor. daha basit ve epic anların daha bir olası olduğu bir oyun işte. quake hata filan affetmez. bir mega+quad kaptır. 3-4kill veriyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

knoxville said:

ne zamandır duruyodu beta key girip bakayım dedim de pek sevmedim ya. daha doğrusu olayını anlamadım. ski desek movement desek bariz daha iyi örnekleri var warsow gibi. ctf desek heralde tfc veya ff tercih ederim d: air desek verdiği his mehhh. neyse bakim gene

ha bi de unlock olayı leşşş

abi şu warsow dediğin şeyi bilmiyordum bi youtube'dan bakayım dedim de, yani "bariz daha iyi örnekleri var, mesela warsow" demen çooook talihsiz olmuş.

bi kere hani silahlarına kadar Quake kopyası. Sadece grafikler farklı. bir de direk aynı quake anonslarını başkası seslendirmiş, o farkı var.

sen ski olayına yetememişsin belli oldu sdfkjgk

skinin nesine yetemiycek allasen, bi olayı yokki movement adı altında W basmak en kolay şey ise w+space yapmak ondan sonra geliyor.
movementini geliştirebilecegin bir yapıya sahip degil, ne ski nede haritalar. turn olayı agır oldugu için zaten kapalı alan ski diye bir secenegin yok.

cpma
warsow
qworld

bunlarla karşılaştırılabilecek bi yanı yok tribes movementinin.

ut+cpma = warsow dash
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...