Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankaradaki patiler.

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

ankarayı beğendim yahu =)
dün ama inanılmaz yoruldum,atakuleden kızılaya yürüdüm,oradan dolmuşla armadaya,armadadan yürüyerek tekrar atakuleye döndüm ölüodum artık yorgunluktan her yerim ağrıyor bugün.

lan araba kiralar taşırdım, olmadı sırtımda taşırdım. napmışın kendine.

bi de sıcaktı dün abow
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyle 7sinde izmire döndüm,pazar sabahı ankaradaydım,
gezdiğim gün de pazar günü pek sıcak değildi akşam üstü iyiydi baya,işkence için yürümedim etrafı gezmek için yürüdüm kuğulu parka gelene kadar herşey normaldi de o kadar yokuş olduğunu bilmiyordum atakuleye o koydu biraz ehuehue :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Madcat said:

ankarayı beğendim yahu =)
dün ama inanılmaz yoruldum,atakuleden kızılaya yürüdüm,oradan dolmuşla armadaya,armadadan yürüyerek tekrar atakuleye döndüm ölüodum artık yorgunluktan her yerim ağrıyor bugün.

Ankarayı gezme maceram bugün devam edicek sanırım hedef: atakuleden aşağıya tunalı hilmiye,kızılaya daha sonrasında anıtkabire sonra da 7.caddeye bi gideyim gezeyim nedir ne değildir ankara göreyim =)
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Ankara'nın olayı bir İstanbullu için altında araba varsa 1 gündür.Yoksa da 2 gün.Küçük,küçücük yere 3-4 milyon kişiyi toplamışlar işte.

ankara küçük bir yer değil aslında ama istanbul'dan gelenler sırf ulus-kızılay arasında gidip geldiği için çok küçük yer zannediyor.

istanbul'a gidip "ya abi bi istiklal caddesi var işte istanbul'da" demek gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...