Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

lath zorluyorsn ama yanlış bilgilerle zorluyorsun.
havadan girip dota2 konusunda neden lol'e flame atma ihtiyacı duyuyorsun anlamıyorum.

hayır creep kesmek daha az önemli değil, hatta carry dısındaki karakterlerde rahat raht waveleri temizlyebiliyorlar lolde, bu yüzden belkide daha önemli. daha az parada gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi manyakmısınız anlamıyorum NASIL DAHA AZ PARA GELMİYOR diyebiliyorsunuz siz ya? Delirtiyorsunuz burda beni, sonra "neden lol'e laf ediyorsun" oluyor.

Beyler şuan iki oyunuda aktif oynuyorum. BARİZ görebiliyoruz farkları. Senelerdir oynamıyorsunuz dota falan sonra burda "aynı para veröyöööör" diyorsunuz.

LOL'de melee creep'ler 22 gold, caster'lar 17 gold veriyor. Dota'da 38-48 Gold verir. Bilmeden konuşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Dota'da bir wavede 4 creep geliyor. (+1 siege)
Lol'de bir wavede 6 creep geliyor. (+1 siege)

Senin mantığınla bakarsak LOL daha bir zor oyunmuş çünkü daha çok creep kesmen gerekiyor.

Edit: Ayrıca Lol'de siegeler daha sıklıkla geliyor ve lol itemları dotaya göre daha ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi, Dota-LoL kavgası yok. Karşılaştırın ama durup dururker framelemeyin oyunları.

Hayır Dota'ya kötü, çocuk oyunu diyen LoL'cu yok; nedir bu Dota'cıların tavrı?

Böyle her LoL lafından kavga çıkartmaya devam edersek hep beraber konuda LoL tartışmak yasak diyeceğim çıkacağım işin içinden. İkisi farklı oyunlar, farklı olmaları birini ötekinden kötü yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

@LathspeLL

Sıkılmadın mı abi iki günde bir konuyu lol'e getirip bilmediğin oyun hakkında atıp tutmaktan?

Halbuki kariyerine sadece valve fanboyu olarak devam etsen seni daha çok sevicez.

Sen nesin pardon? Onu savunmuyorum ama seninde her mesajın bana lol reklamı gibi geliyor. Daha kötüsü Dota 2'yi saçma sapan eleştrip Dota 2 üzerinden LoL reklamı yapıyorsun.

Şimdi sen oyunu baştan sildin. Dota 2 yeni olacaktı olmamış herşey aynı hayal kırıklığı falan. Bunu diyen adamın bence bu başlıkta işi bitmiştir. Ha dersin ki ya şu olmamış ama şu ilerde değiştirilebilir öyle olursa güzel olur, tamam.

Başta silip sert eleştirdiğin ve büyük ihtimalle oynamıyacağın oyunda LoL reklamı yapıyorsun. Olabilir ama üstüne ona buna fanboy deme hakkını buluosun o garip :)
Sosyal ağlarda paylaş

HoN forumlarında görmüştüm kendim oynamadığım için yorum yapmıyorum ama zamanının en iyi HoN oyuncularından biri olan Chu'nun kendi sözleri:

"seriously though I'm glad I got to try League of Bads, now all my arguments vs LoL will be valid. Well made casual game, donkeyshit competitive game. There is only one way this game can be played at top level and that is passive farm-lane-entire-game, with its metagame heavily reliant on a stupid free blink that probably plagued that game since the beginning of time."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...