Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Üç dil biliyorum ama işsizim' diyen gence ilginç yanıt

Uzun

Öne çıkan mesajlar

numberten said:

İngilizce ve rusça biliyorum seneye de çince öğreneyim bari,bu elemanı geçeyim :D

rusça'yı hâlâ öğrenememiş olmam..
abi zor yaa. di mi? yok bayıp bırakıp unutuyorum. sonra yeniden başlıyorum. bi harfleri okumayı unutmadım. e onu da bi günde keçi bile öğrenir hani. =/

bi kursa falan gitsem iyi olacak
Sosyal ağlarda paylaş

o arkadaş bizim babaların nesildenmiş

ha eskiden daha bi kolaydı.italyanca bilmesine bile gerek olmadan lise mezunuda yetiyordu

ki ticaret yapmak diploma istmeyen birşey.sülalem nesillerdir ticaret yapıyor.ne ingilizce bilirler ne bilgisayar.ortaokulu bitiremeyenler bile var

zamanında fakirlikten okuyamamışlar.ama işte parayı bulmuslar bi şekilde

ama artık öyle olmuyor pek
Sosyal ağlarda paylaş

Abi okumadımda hepsini, 3 dil bilenin iş bulmaması normal bir durum başka bir meslekte bilmesi lazım demişsinizde, dünya çapında konuşulan her hangi 3 dil bilen bir insan, her hangi bir turizm acentasında her türlü banko iş bulur. Aç kalması yada asgari ücrete çalışması diye bir durum yok. Hatta aranızda varsa işini ben ayarlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Abi okumadımda hepsini, 3 dil bilenin iş bulmaması normal bir durum başka bir meslekte bilmesi lazım demişsinizde, dünya çapında konuşulan her hangi 3 dil bilen bir insan, her hangi bir turizm acentasında her türlü banko iş bulur. Aç kalması yada asgari ücrete çalışması diye bir durum yok. Hatta aranızda varsa işini ben ayarlarım.

seninlede yazin goruselim deathblade :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...