Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPAD 2 / 16 GB Wifi / Siyah / Istanbul

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Amerika Apple Store'dan aldığım IPAD 2 satılıktır:
MC769LL/A
Siyah renk.
16 GB.
Wi-Fi.

Jelatini dahi açılmadı, hatta kırışmadı bile.

Kardeşime hediye olarak almıştım ancak 3G almayı daha önceden akıl edemediğim için ve kardeşim işi gereği sabit durmadığı için satılıktır.

1200 TL istiyorum. (takas yok
pazarlık payı yok, fiyat oldukça uygun)

Apple Store faturasını da yanında vereceğim, 1 sene uluslararası garanti kapsamında. (3. parti bir yerden almadığım için o da, direk apple store)

edit: takas sadece ipad 2 wifi + 3g ile var, üzerine nakit para verebilirim =)

Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede aynı model 1080 tl iken senin 1200 e satman biraz değişik değil mi? hemde 2. el kapsamında (ki ben öyle görmüyorum). amerikadan alman ne gibi değişikliklere yol açıyo burdan almaya göre beni bilgilendirirsen sevinirim.
not: ciddi ciddi alıcıyım yanlış olmasın. her yere sordum haftaya bütün mağazalarda tekrardan satışa geçecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

TR'de 1080 mi?

geçen hafta arkadaşım ebayden 670$+20$ shipping'e aldı. (orda 1080 tl lol)

istanbulbilisim'de bile 1400 TL.

1200'den ucuza buluyorsan ordan al, öyle bir fiyat yok. kimseyi kandırmaya gerek yok, koy linkini biz de görelim öyle fiyat.

bilkom'da ilk 2000 tl sonra 1800 tl'den girdi aynı model.

1080'e ancak ipad 1 alırsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Apple’ın Türkiye’deki tek distribütörü Bilkom’un Satış Direktörü Ballikaya bu akşam 17:30′da CNBC-E kanalındaki bir teknoloji programına katıldı ve soruları cevaplandırdı.

Apple’ın henüz gösterilen talep karşısında yeterli üretim kapasitesine sahip olmadığını belirten Ballıkaya şuanda Türkiye pazarında ürünün tükendiğini ve en yakın zamanda yeterli stok olması durumunda iPad 2′yi tekrar piyasaya süreceklerini söyledi.

hala jelatini açılmamış duruyor boynu bükük
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...