Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak Azgal Blacklisted Guild

ismetto

Öne çıkan mesajlar

Valla beyler fermandır :))))

Norndan azgaldan order olarak charını bırakıp gelenler war. Kimiside sildi. Haliyle Tier 1 online yeni üyeler. 10 ila 15 kişi arası warband çıkarıyoruz.
Garantidir Tovl - Tomb lar benden..
Yani Geç kalmadınız herkez yeni charla oynuyor gelmek isteyene kapımız açık.. 1 Hafta daha beklerseniz geç olabilir.
Ventrilo açık durumda 10 - 15 Türk Tier 1 de terör estiriyolar.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Eline sağlık .Ben EA ile birleşince oyunu bırakmıştım.Benim oynadığım zamanda çok az Türk vardı şimdi tekrar oynamak için heveslendim.Ama şimdi rr ile hiç uğraşamam account almayı düşünüyorum.Eğer satılık account bulursam Guild'na mutlaka katılırım.

Tekrar eline sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Selamlar herkeze..

Oyuna tekrar dönüş yaptık.

Karak Norn ve Karak Azgal birleşti. Destro. online sayısı ile bastırıyor.. Bizde her zaman ki gibi Destro tarafındayız. (Server Karak - Norn)

Guild ismi Bushido dur.

iletişime geçmek isterseniz. Oyunda ; Ismetto - Arabeni - Duchesss - Votka ile bağlantı kurabilirsiniz.

Guildimizin Alliance olduğu diğer guildler online sayısı yüksektir. Senaryo veya Rvr de parti bulunabiliyor. Elimizden geldiğince eski ve tecrübeli oyunculara ulaşmaya çalışıyoruz. Şu an sahip olduğumuz üyeler tecrübeli ve yüksek ranklara sahip oyunculardır. Bu tabiki ayrı bir zevk veriyor. Bir çok kez guild kurmayı denedik. Malesef istediğimiz sonucu elde edemedik. Fakat bu sefer farklı belkide serverin en vahşet saçıcı partilerini çıkarabiliyoruz. Katılmak isterseniz veyahut oyuna yeni başlamışsanız yardımlaşma guild içerisinde şu an çok iyidir. Yaş ortalaması 18 ila 37 arasındadır. Hangi oyunla ilgileniyorsanız. İyi eğlenceler... (Diğer sitelerden kopyala yapıştır yaptım) :))))
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...