Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DH insanı

throine

Öne çıkan mesajlar

BaaL said:

http://forum.donanimhaber.com/m_6430773/tm.htm

ortalarda macros'un mesajı, kesinlikle WOW TARİHİNİN EN İYİ FORUM POSTU dur.

Bu ne abi ehheheh.

"Böyle giderdi ... He ben Profesyönelim ... O işin başka kısmı ama oynamayı bilmek herşeydir ... Benim Sadece PET'im ... 1 Warrior u solo alırdı .... Tauren Warrior üstelik ... Şu an Mage , Priest,Warlock , Rogue lara Aimed Shot la tek çektiğim oluyor ... "
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

http://forum.donanimhaber.com/m_50547845/tm.htm

şunun patideki karı konularından hiç farkı yok.

"20 yıllık ömrümde bi tane bulabildim,onunla da 2 ay anca sürdü.Kısaca,iyisi bize denk gelmez,kötüsüyle de uğraşmaya gerek yok yalnızlık iyidir"

İsmail YK galiba arkadaş, "beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğim ise beni beğenmez" özlü sözünü benimsemiş.

Oha şimdi farkettim, "20 yıllık ömür" ne abi zaten 10-15'inde moronsun, 50 yaşında sanki eheheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

"roket adam" said:

Joker said:

abartmayın adam donanımhaber kategorilerine girecek elektronik eşyaları yazmış imzasına. bu normal bişi donanımhaber için. ayrıca türkiyedeki kaliteli forumları sıralarsak ilk 10'a girecektir dh.

Kaliteli falan değil, abartmayın. Büyük oranda çöplük.

Kalabalık olduğu için aradan akıllı adamlar da çıkıyor, ama çok çok büyük kısmı saçma sapan tipler yani. DH'daki yorumlara bakıp bir şey alan adama şaşarım ben. Herifler altı üstü laptop, telefon falan alıyor, bildiğin kötü yönlerni yazmıyorlar, bilmemne acer x y z kullanıcıları derneği diye bişi oluşturup, binlerce sayfa yazışıyorlar, paso aleti övüyorlar ahahah, çok enteresan tipler ya.
acer'in 500 tane laptop'u varsa 10 tanesinin başlığı açılıyor herkezde iyi olanını alıyor. ne yapsınlar kalan 45 iyi olmayanı alıp birde başlık açıp abi ben kötüsünü almışım sizede tavsiye ediyorum hep iyileri almamak lazım birazda kötüleri alıp onların başlığınımı açalım diceklerdi? ayrıca ben kalite bakımından ilk 10 a girer dedim. üye sayısı çok olduğu için bu oranda bile kaliteyi koruman başarıdır bence. 10.000 online paticik olsa inciye döner burasıda..

ahahahha ya adam savunuyor. allahını seversen, bu laptopların hiç mi kötü yanı yok? Acer tamam iyi, aldım çok memnunum ama şusu eksik lafı geçmiyor ki bir tane konuda, Acer olsun Astra olsun iPhone olsun Navigon GPS olsun ulan hepsini geçtim parayla alınabilecek ne olursa olsun, her türlü fanatik orada.

Joker'i banlayalım bence, adam ciddi ciddi savunuyor dh'ı ahahahahha, oradaki yorumlara bakıp ürün alıyorsan sıkıntı var.

PENTIUM 4 3720 GHZ CİFORS EFİKS 3200
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELİ MÜHENDİSLER
DH MÜHENDİS VE BİLİMADAMLARI KLÜBÜ İNTEGRALİŞARETİ
FORD FIESTA 1.4 COMMON RAIL DIESEL + PARK SENSORU
BMW 1.20D SEVENLER DERNEĞİ
AYFON SAHİPLERİ
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ciddi ciddi savunuyor dh'ı ahahahahha, oradaki yorumlara bakıp ürün alıyorsan sıkıntı var.

sıkıntı falan yok. sadece işin düştüğünde-40 yılda bir girdiğinde gayet iyi bir yer dh. sürekli takılmak için boktan. Ürün almadan önce oradan bakıyorum yorumlara, gayet de memnun kalıyorum bunun için. 30 mesajlı accuntumla kendim de yorum yapıyorum o başlıklara. ortalamanın düşük olması içinde işe yarar şey yok anlamını gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

"roket adam" said:

ciddi ciddi savunuyor dh'ı ahahahahha, oradaki yorumlara bakıp ürün alıyorsan sıkıntı var.

sıkıntı falan yok. sadece işin düştüğünde-40 yılda bir girdiğinde gayet iyi bir yer dh. sürekli takılmak için boktan. Ürün almadan önce oradan bakıyorum yorumlara, gayet de memnun kalıyorum bunun için. 30 mesajlı accuntumla kendim de yorum yapıyorum o başlıklara. ortalamanın düşük olması içinde işe yarar şey yok anlamını gelmiyor.

Ben Acer 6930G almak istiyorum ve bu konuda türkiye interwebslerinin en kral forumu dh'a gidiyorum. Fiyakalı bir imza ardından topiği bulup rafine bilgiye, yorumlara ulaşmak istiyorum:
http://forum.donanimhaber.com/m_27689540/tm.htm

Ciddi ciddi bu quote çöplüğünü baştan sona okuyorsun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Myshkin said:

"roket adam" said:

Ben Acer 6930G almak istiyorum ve bu konuda türkiye interwebslerinin en kral forumu dh'a gidiyorum. Fiyakalı bir imza ardından topiği bulup rafine bilgiye, yorumlara ulaşmak istiyorum:

Ciddi ciddi bu quote çöplüğünü baştan sona okuyorsun yani?

ben z2300 hoparlörümü dh'e bakarak almıştım. kaç yıl geçti gayette memnunum. birde mp3 çalar almıştım dh tavsiyesiyle ama mp3 çalara çokta ihtiyacım olmadığını farkettim. o yüzden çok efektif kullanmıyorum(tabi bu durum dh ile alakalı değil benimle alakalı bi şey yoksa alet canavar gibi çalıyor). çok önceden de bi çok şey almışımdır hatırlamıyorum şimdi. forumlarda boş konuşan çoktur. paticikte bile herpost'u okumam ilk cümleden filtrelerim gerçekten düzgün bişi yazan varsa okurum. sen herpostu kitap okur gibi okuyorsan bence sorun sende. dh'e gereksiz bi düşmanlık var sende ama bilmiyorum neden. şuan sana haksız olduğun yönünde cevap verdiğimiz için o düşmanlığı gizliden gizliye büyütmüş olabiliriz. yada çocukluk döneminde dh ile ilgili başına kötü bişeyler gelmiş olabilir. çocukluğuna inmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...