Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EQ2 beta mailler yollanmaya başlanmış...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

black türkiye'de senin kadar çeşitli mmorpg oynamış bir insan olduğunu sanmıyorum, beta meta farketmiyor.. :)

esasen nasıl katılınıyordu takip etmedim, tüh.. alsaydım en azından birisiyle paylaşırdım..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

mighty buralarda mıdır? sesimi duyuyor musun maytitor! EQ2 betası diyorum, mail diyorum, key diyorum, kime diyorum??

sam bi şekilde edinebilirsem sen de indirirsin ortaklaşa bakınırız nası iyi mi diye :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi aynı değil orda seçilen var mı diye sormuş eno ta zamanında, ben ise keyler yollanmaya başlanmış diye bir "haber" veriyorum ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

<----------

said:
Sam, 11 Eylül 2004 20:10 tarihinde demiş ki:
black türkiye'de senin kadar çeşitli mmorpg oynamış bir insan olduğunu sanmıyorum, beta meta farketmiyor.. :)

esasen nasıl katılınıyordu takip etmedim, tüh.. alsaydım en azından birisiyle paylaşırdım..

her ne kadar paralı oyun oynayamadıysam eh...[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ne kadar dogru forumlarda yazdıgı kadarıyla betaya su ana kadar 5000 civarı kisi secilmis toplamda(Avrupada)bide bu close betadan sonra open beta yapılma ihtimali varmıs stress test icin tabi char wipe olucakmıs kesin o ayrı l2 gibi olmucak :)[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...