Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael Schumacher F1 2004 Şampiyonu!..

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Evet Ricardo Zonta 3 tur kala puf oldu.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 29 Ağustos 2004 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

4 5 sene
şu hakinen ve schmunin kapıştığı
arada cultard ve irvine felanında mücadele ettiği seneleri özledim
hey gidi günler hey
.çok baydı artık[signature][hline] BonePART, 14 Temmuz 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
[i]*BonePART fistiklari yer *
Ulan insan 200 bin fazla veriri antep alır lan bu ne tuzlu yulu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 31 Ağustos 2004 23:31 tarihinde demiş ki:
raikkonen seneye çok güçlü geliyoruz diye açıklamalara başlamış şimdiden...

der o öyle her sene[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

harbiya hakkinen iyi idi neysee ama sumi de sewdigim bi pilot ilk acıklanana gore seneye 30 temmuz da fln ıstanbul da yapılacak mıs sumı de Allah kaza bela wermezse gelcekmıs yane essek gıbı gelcek de . . .[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

o adamlar bir ara "bu seneki araç mütiş" diyip yeni bir model ile çıktılar sonra patlayınca eski modele falan döndüler diye hatırlıyorum, tutturamıyolar demek ki yoğurdun mayasını ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

son 4 yarıştır yeni arabayla yarışıyolar sanırım
çıkışlarının sebebi de o araba herhalde
bakalım ferrari napicak seneye[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

hakkinen gelirse çok büyük bir hata yapmış olur, var olan ismini de bitirir, schumi de seneye yarışıp bırakmazsa büyük bir hata olur aynı şekilde, o da bitmeli çünkü artık zamanı

hatta bana kalsa bu sene bırakmalıydı
yavaştan eşim ailem demeye başladı çünkü o da[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hangisiydi tam hatırlamıyorum ama bir yarışın sonunda (sezonun değil) F1 direksiyonu veriyolardı, çok güzel dizayn edilmiş bi kupaydı o ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...