Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bree olson'a mektup yazan türk

moncici

Öne çıkan mesajlar

bizim eski komşumuz bir garipti, böyle bazen eve gelir "sizin evden garip sesler geliyor, sessiz olun" diye. Evden zerre ses gelmiyor ama. Adam'a uyuzdum küçüklüğümden beri, küçükkende arabalarla koridorda oynatmazdı "ses geliyor" diye.

Bir gün girdim apartmana, postaları kontrol ediyorum. İngilizce bir posta dikkatimi çekti.

To Julia Roberts, beverly hills bla bla bla

"nooluyo lan" dedim. Baktım bu adam göndermiş ama posta geri dönmüş. Dedim bu postayı almalıyım direk. Açtım içini adam CD yapmış bir tane, 3 tane şiir okumuş böyle çiçekli videolar eşliğinde. Aksan rezalet tabi. Birde mektup var aşkını dile getiriyor.

Hala durur.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

bizim eski komşumuz bir garipti, böyle bazen eve gelir "sizin evden garip sesler geliyor, sessiz olun" diye. Evden zerre ses gelmiyor ama. Adam'a uyuzdum küçüklüğümden beri, küçükkende arabalarla koridorda oynatmazdı "ses geliyor" diye.

Bir gün girdim apartmana, postaları kontrol ediyorum. İngilizce bir posta dikkatimi çekti.

To Julia Roberts, beverly hills bla bla bla

"nooluyo lan" dedim. Baktım bu adam göndermiş ama posta geri dönmüş. Dedim bu postayı almalıyım direk. Açtım içini adam CD yapmış bir tane, 3 tane şiir okumuş böyle çiçekli videolar eşliğinde. Aksan rezalet tabi. Birde mektup var aşkını dile getiriyor.

Hala durur.

LathspeLL said:

Abi mp3 yaptım üçünüde duruyor HD'de ne diyorsun :D
Ama şimdi internete yaymak ne kadar doğru olur.

ahahahaha. adam tam bir stalker çıktı yaa.
paylaş erhan! durduğun kabahat!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...