Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizi ağlatan Film Sahneleri

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

diger msgları okurken aklıma geldi

Saving The Er Ryne (er ryne ı kurtarma)
Son Samurai
Tıtanıcın sonunda ve terminator 3 de john un arnie le karsılasması bi garip oldum anlatılmaz yasanır denecek derecede.

bide gecenlerde cm 4 oynarken uefa bjk ile djurgar die bir ukr takımınla oyanrken 1-0 ondeyken 88 de gol yemem 91 de topumun direkten donmesi 102 de penaltı kacırmam 118 de gol yemem sinirden cd calarımı kırmama gozlerimin dolmasına sebeb oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Türk film :
fatma grigin oynadıgı bi film vardı. oglu köy agasının kızını kacırıyordu siyah elbiseler giyip eşkiya oluyordu hatırlayan vardır.
orda en sonra fatma grik oglunu vurmak zorunda kalıyordu. o en son sahnede vurdugu oglunu kucagına alıp aglıyordu arkada
"MEeeemediim memedimmm" diye bi türkü giriyorduki kalpleri yürekleri parçalar.[signature][hline]my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

Ve en bomba
"Canım Kardeşim"

tarık akan başrolde , hababam sınıfının düdük neçmisi ile .
kanser hastası küçük bir kardeşleri vardı tek istegi televizyondu hatırlarsanız.
en sonda tarik ve düdük neçmi televizyonu bulurlar salona kurarlardı fakat küçük kardeşin yanına gittiklerinde o ölmüştür.....[signature][hline]my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 05 Eylül 2004 11:18 tarihinde demiş ki:
Ve en bomba
"Canım Kardeşim"

kanser hastası küçük bir kardeşleri vardı tek istegi televizyondu hatırlarsanız.
en sonda tarik ve düdük neçmi televizyonu bulurlar salona kurarlardı fakat küçük kardeşin yanına gittiklerinde o ölmüştür.....

+1..
Sosyal ağlarda paylaş

katsumotonun ölümü

micahel corleonenin çığlığı

bi film vardı eleman ölp köpek olarak doğuyodu onda resmen ağlamıştım

star wars ta vaderın yakılışı ve "let me look on you with my own eyes" sahensindeki harap olmuş ama huzurlu surat

er ryanda fena koyuyodu[signature][hline]Aket Atum
"so hoder, why don't they let you shoot at your brother?
here, take this arrow, i'll help you aim..."
Sosyal ağlarda paylaş

The Other Sister
iki özürlü insanın birbirlerine olan a$kları ve topluma kar$ı ayakta durma çabaları...[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

pek hüngür hüngür ağlamam ama eskiden
süper babada accayip duygulanmıştım (abisi kardeşine tokat atıyordu bir yerde...)

ama braveheart'ın yeri başkadarı.. aha şu an arkada fon müzği çalıyo... yarında okul açılıyo ağlayabilirim her an....

ama özellikle kitaptaki şiiir okuma sahnesi...
Boromir'in cenazesi

offffff of[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 05 Eylül 2004 11:18 tarihinde demiş ki:
Ve en bomba
"Canım Kardeşim"

en sonda tarik ve düdük neçmi televizyonu bulurlar salona kurarlardı fakat küçük kardeşin yanına gittiklerinde o ölmüştür.....

ohaaa
bunu unutmuştum.
o ne filmdi ya öyle. keslnlikle yazılmalıydı tebrik ettim seni.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

amelie.. (of gönül adamı sancaklar eheh ama süper film)

son sahnelerde kız oglanın manavdan bişeyler alıp geldigini hayal ediyorduya.en son mutfagın girişindeki boncuklara dokunuyordu . işte tam o anda kedi geciyordu. sevdigi adam zannedince aglamaya başlıyordu. orda iptal oluyorum hep....[signature][hline]my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

Bolca Spoiler olduğu halde uyarı olmadan girdiğim için güzel 3-5 sonuda çatır çatır okudum :(( En azından uyarı olsaydı iyi olurdu ama neyse artık bendende günah gitti...eh..

-Rocky Serisinde Mike ın öldükten sonra ki sahneler...
"
Some things are worth fighting for,
some feelings never die.
I'm not asking for another chance,
I just wanna know why.
"

-ForestGump da Forestın hatunun öldüğü zaman mezarının başında yaptığı konuşma...

-Gladyatör....Yalan değil Soundtrackini her dinleyişimde ağlarım...

-LOTR 3. Filmde "For Frodo" diyerek bodoslama orclara dalan Aragorn[ulan bir **neden nasıl bu kadar mertlik çıkar diye gözlerim yaşarmıştı eheh].Seri boyuncada gaza getirici bir çok sahnede yüreğimin pır edişi vardır yalan değil...

-Terminatör 2,Son Mission Complete sahnesi...

-Yeşil Yol...

-A.i. ....

Birde İlyas Salmanın futbolcu olup sonra bir anda herşeyini kaybettiği bir film vardı yanılmıyorsam...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...