Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X Rebirth

Norak

Öne çıkan mesajlar

oyun felaket satmış. firma boyle bir basarı beklemiyorduk demiş. tesekkur falan etmişler teknik hatalar icin ozur dilemişler falan filan.

cok satmanın basarı sayılması gofret satıyorsanız normal de, bir software de, ozellikle bilgisayar oyunu ise cok satan yazılımın kalitesi degil cıkmadan once yapabileceklerine dair vaad ettikleri, bunu neden anlamıyorlar bilemiyorum.

o vaadler karsılanmadı mı cok satsa da aslında basarısız. iyi para kazandırır ama arkası gelmez.

gerci assassins creed bana ogretti ki cok satan ancak vaad ettiklerini vaad ettigi oranda karşılamakta basarısız bir oyun her yeni versiyonunda satmaya devam ediyor. yani bu da benim dedigim ile felaket celisiyor kabul ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

benim oynadıgım ilk x oyunu X3:TC, onu da cıktıktan çok daha sonra oynamıstım. albion prelude u çıkar çıkmaz oynadım ama o addon oldugundan zaten pek bir derdi yoktu, onu da cok uzun süre oynamadım. hep buglı oldugunu duyarım X releaselerinin ama bu sefer kendilerini aştılar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bugları falan hallederler, onlar bir şey değil. Sırf o yüzden bir daha bu oyun satmaz diye bir şey söz konusu değil zaten. Seslendirmelerde ve trade sisteminde bence bayağı fenalıklar var. Asıl o noktaları halletmek çok zor.

bizim karakterin seslendirmesini sokaktan birini çevirip yaptırmışlar zaten herhalde. ilkokul 5 piyesi gibi konuşuyor adam
Sosyal ağlarda paylaş

Dialogları yazan kişilerin ve seslendirme yapanların ana dili ingilizce değilmiş hissi uyandı bende. Vurgular saçma sapan yerlerde. Kurulan cümleler ve mantık öbekleri saçma sapan.

Kaç sene önce çıkan freelancer'da bile diğer gemilerle iletişim kurmak bundan 20 kat daha atmosferikti. Oradaki dialogların kalitesini saymıyorum bile.

Nays to talk tu yu NAT! <-- böyle konuşan bir herife uçurması için kağıt uçak bile vermezler abi.
Sosyal ağlarda paylaş

su ana kadar fixlenenler

fix listesi

• Fixed crash when starting game caused by attached joystick.
• Fixed several causes of crashes in-game.
• Fixed boarding failure feedback.
• Fixed problem with gate not activating.
• Fixed UI issues with buttons being active where they shouldn't.
• Fixed ware categories not being expanded in trade offers.
• Fixed problem with secondary weapon panel not being visible sometimes.
• Fixed problem with player engineers on board capital ships and stations.
• Fixed issues with ship traders not accepting orders.
• Added error message boxes at game start for certain critical errors.
• Fixed crash at start-up involving sample frequency.
• Fixed several in-game crashes.
• Fixed German voice recordings including missing and incorrect lines.
• Fixed player occasionally being sent 1000s of km into space on leaving superhighway.
• Fixed some invalid (but harmless) values in some savegames.
• Fixed some causes of ship traders getting stuck (more to come on this).

Sosyal ağlarda paylaş

yeni patch

patch

patch said:

• Fixed a number of crashes during start-up and in-game.
• Fixed crash when docking at certain capital ships.
• Fixed a problem with missing flight control data in savegames.
• Fixed a stall when loading savegames.
• Fixed characters crouching when you talk to them.
• Fixed ships still following you when you remove them from your squad.
• Removed "Show me your skills" option for NPCs that cannot be hired.
• Increased voice volume in videos.
• Added feedback to indicate when you cannot hire someone because your crew is full (note: Yisha tells you, but there is currently no voice, only subtitles).
• Added data to try to help nVidia Optimus software select the correct GPU.
• Added fallback to show subtitles if the voice for a text line is missing, even if subtitles are off.
• Added Simplified Chinese and Traditional Chinese localisations.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
patch 1.21 geldi. baya sorun yaratan seyi hallettiler. ancak performans ve hala gamebreaker buglar devam ediyor. yolun yarisina belki gelinmistir yani.

1 ay daha bekleyin baslayacak varsa. ancak holiday season da guzel bir indirim gelirse alin, kenara koyun. subat gibi adam olacak oyun biraz. ondan sonra da ekonomik omru dolayisi ile patchlemeyi birakirlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...