Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetten yurtdışı alışverişe kısıtlama!

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

Şimdi biraz düşündüm de,
bu haber aslında tam da bu işi (özetle ebay'den alıp gg'den satanlar) yapanlara da yarıyabilir.
Şöyle ki adam, eh artık vergi geldi bak kardeşim deyip her şeyi %18 fazla fiyattan satacak. İlk 5 getirdiği (ki ilk 5'le kalmaz hala amca dayı sayesinde) ürünlerden %18 kâr fazladan yapmış olacak.

PROFIT :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

yalnız haberden yürürlüğe girmiş mi girmemiş mi anlayamadım
7 martta başladı falan diyor ama düzenleme resmi gazetede yayınlandı mı acaba
yayınlandıysa ben 7 marttan bu yana 6-7 şey getirttim bişey olmadı
şu an gelmek üzere olan 2-3 şey daha var
korkuyorum

http://www.popiler.org/users/44228ab3-ecdb-4c74-8089-880755e420a1/popi_images/1bba3823-e5b1-4653-bb11-cd66d9579ac9_0222c.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Database?! e-devlet niye yapıldı. DB çoktan hazır.

Tek yapmaları gereken bundan sonraki işlemleri Tckimlik üzerinden işleme koymaları ki bunun altyapısını uzun süredir düşünüyorlardır/hazırlıyorlardır öyle hadi geçiyoruz deyip geçmiyorlar. Daha neler gelecek karşımıza...

Bir yandan iyi bir yandan kötü oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

vücut geliştirme yaparken alınan destek protein falan filan yurda her türlü kaçak yollardan denetimsiz giriyor zaten. türkiye'de tek bir tane bile vücut geliştirme salonu olan şehirde bile bir tane bu ürünleri kaçak getirip satan dükkan var. adam gibi yerinden alıp kullanan varsa bilemem tabi.

yani bugün isteyen güney amerikanın güzide yeşilliklerinde özenle yetiştirilmiş türkiyede bilinmeyen ve gümrükten geçirilebilen çeşitli uyuşturucuları x ülkelerinden y internet siteleri aracılığıyla kapısına kadar getirtebiliyorsa ve devlet bana "senede beş tane parfüm alacan, gerisi yassah" diyorsa bu işte bir çarpıklık vardır arkadaş.

bence bu yasa hürriyet'in internet sitesinin altında yer alan ürünlerin türkiyede çokça talep görmesinden ötürü falan da uygulanmaya çalışılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

freeshop'ta her parfüm satılmıyor ya

harvey nichols'da 700 tl'ye sattıkları parfüm 100$ mesela

Esh said:

negzel her$eyimi yurtdi$indan getiriyodum lan. yani senede 15-20 parca oluyor

parfum, sprocu urunu falan da almi$ligim yok bugune kadar. o kadar gfakir degilim, free shoplardan aliyorum parfumumu. protein tozunun ise kirali var zaten distributorlu olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...