Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisin neden bu serefsizlere dokunmadigini biri aciklasin bana

di

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

e evet aynen öle demek, ama ortada tokat atan elemanın kandırlması gibi bir durmda var.

sıkılıpta bugun kalkıp etrafı yakalım yıkalım demediler bunlarda.

Elemani birakacaksin, her kese satasacak, iki tokat da sen cakip ayiktirmayacaksin diyorsun.

Iki tokat cakma meselesini karsi savas olarak algilamayin. Bugun radyoda bir suru PKK sempatizani partili gotunu yirtti hak hukuk diye. Bu isin hakki hukuku, holiganlik yapani aradan cekip almak goturmek iste.

Ayni adamlara soracaksin birader ne bu diye ? Ne halt ediyorsunuz ? Nerde sizin hakkiniz hukukunuz kardesliginiz diye. Soruldu mu ? Sorulmadi.

Ha bir de madem bu kadar hassas, dusurun su serefsizlerin tutukluluk hallerini bitsin olay ? O niye yapilmadi ?

Ortada politik molitik bir sey yok abi. RTE tayfasinin alacagi oy ile direkt baglantili. Secime yaklastikca daha rahat goruruz bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17589272.asp?gid=381

al işte hürriyet. adamların amacı belli.bildiğin milleti tahrik etmek. hürriyetin ne bok olduğu böyle günlerde ortaya çıkıyor.

bildiğin milleti kışkırtmak tahrik etmek.allahın belaları ya.sonra binlerce serap ölsün ozaman mı mutlu olcaz.yaşaşasın intkam aldık diye sevincekmiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

ya hacım sen olaya hala ergen ülkücü gibi bakıyorsun.aklı selim olmak zorunda halk. böyle salak kışkırtma gaz vermek halka en büyük ihanet olur.devlet bu çapulcuların yanına bırakıyormu sanıyorsun?

olaylar bitsin 1ay geçmeden hepsi adresinden toplanıyor.ama burası devlet hacı,böyle biranlık sinirle hareket edemez devlet.bırak gazları çıksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Dimi sen yapmıyorsun provakasyon sen hürriyeti hedef göstermiyorsun onlar serabı yakmadı hatta ve hatta onların belediye binasını yakması demek bizim onlara eziyet etmiş oldugumuzu ortaya cıkarır demek.

Ya rica edıyorum modlara şunu soyledıgım ıcın banlamasınlar gerekirse düzeltsinler ama 'istersen birde arkamızı donup egılelım adamlara tam olsun.'

Bende asalım keselim demiyorum ama bu kadar fazla acıtasyon cok abartı. Ben bugun guneydoguda türk olarak ne isem kürt aynen o haklara sahip. Ayrıcalıklı haklar istemek ile hak istemek arasında fark var.

Amerikada zenciler biz swahili konuşucaz demiyorsa bence kürtler biraz tadında bıraksın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla di güzel diyosunda, bir toplumun önde gelen isimlerinin seiclme hakkını ve o toplumun secme hakkını (ki iikiside temel haklarıdandır türkiye cumhuriyeti vatandaşlarını, vede cumhiryetin demokarsının yürüyebilmesi için şarttırlar) elinden almak gösteri yaypıp etrafı tahrip etmekten daha büyük suclar.

tabi bu dallamalar gidip ptt'ye molotov kokteyli atmış. aferim iyiki attınız desinler demiyorum zaten, ama tepkinin sebebini anlamadanda cıkıp hepsini tıksınlar zindada dersen hiçbişeyi cözmüş olmazsın daha beter edersin herşeyi diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ay sonra gayet sineye cekiliyor, bir kac kisi yakalayip gostermelik tutuklamalar yapiliyor olay kapaniyor. Gundem degistiriliyor mis gibi.

Benim yasadigim Turkiye'de senelerdir yapilan bu. Sizinkinde farkliysa ayni yerde yasamiyoruz biz.

PKK'nin teror orgutu oldugunu ve onbinlerce kisiyi katlettigini hatirliyorsunuz bu arada di mi ? Onu unutmamissinizdir diye umuyorum en azindan.

Su anda PKK'nin mecliste oldugunu da biliyorsunuz degil mi ? Iste hepsi o bir ay sonra yapilan tutuklamalar ile oldu. Ise yarayan bir sey degil o.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bir ay sonra gayet sineye cekiliyor, bir kac kisi yakalayip gostermelik tutuklamalar yapiliyor olay kapaniyor. Gundem degistiriliyor mis gibi.

Benim yasadigim Turkiye'de senelerdir yapilan bu. Sizinkinde farkliysa ayni yerde yasamiyoruz biz.

PKK'nin teror orgutu oldugunu ve onbinlerce kisiyi katlettigini hatirliyorsunuz bu arada di mi ? Onu unutmamissinizdir diye umuyorum en azindan.

Su anda PKK'nin mecliste oldugunu da biliyorsunuz degil mi ? Iste hepsi o bir ay sonra yapilan tutuklamalar ile oldu. Ise yarayan bir sey degil o.

of....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...