Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisin neden bu serefsizlere dokunmadigini biri aciklasin bana

di

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

di

hacı bizde elimize sopaları alıp dalalımmı?sonar onlar eline tabanca alsın,sonra bir abi gibi pompalı alsın birimiz.ondan sonra makineliler.ondan sonra ABD açıklama yapsın türkiyeye müdahale gerekiyor.bunlarmı olsun reiz?ozaman mı görevimizi yapmış olcaz.

hassas konular abi bunlar.ne bjk vs bursa olayına benzer nede universiteli gençlerin gazına.tamam bir gazla gelmişsin.lan öğrencileri dövüyorsunuz bunlara rörör diyorsunda.hassas konu bunlar.

Hangi hayal dunyasindayken yaziyorsun bilmiyorum ama olaylar Starcraft'taki gibi falan gelismiyor bu ulkede. En azindan oyle olmasi lazim.

Bu devletin milleti ve vatani korumak icin and icmis polisi var. Boyle serefsizler sagi solu yakip yikmaya basladiginda mudahale etmesi gereken polis.

Anlamamakta direniyorsunuz ama bir kez daha soyleyeyim bakin: Milletin malina, canina kastedilirken olayin hassasligi falan yoktur. Olan olay bellidir, gerisi teferruattir.

Soyledigin silahlarin cekilmesi olayi bunlarin devaminda olacaktir bu arada. Polis biraz daha sussun, bunlar bir kac kere daha azitsin, ondan sonra gorelim.

Bir de benim milletim hakkini ararken nerde o hassasslik acaba ? Insanlar dovulup olurken cocuklarini dusururken nerde ? Yok. Peki.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Video nerde?

Nasil donmusse nevrim, unutmusum link falan.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/15816/17588092/1/istanbul-daki-dehsetin-goruntuleri.aspx

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/15825/0/1/vatandaslar-korkudan-saklanacak-yer-aradi.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Turk milleti bu serefsizlere karsi acik net bir tavir sergilemiyor hic bir sekilde..

benim cümlelerim bu cümlene.

Kolluk kuvvetleri bile bazen öğrenciye,bursa bjk olayında davrandığı gibi davranamaz bu konuda.Geçen gördün sabahat tuncel gitti çaktı şamarı polis komserine.Gerçek hayal dünyasındaki sensin.

Hiç bir örgüt yada oluşumla alakası olmayıp azıcık gaz versen eline gaz yağını alıp yakıcam kürtleri!!!!111 diyecek insanlar var.Yada tersi şekilde.

Sen polis/halk birşekilde buna karşı çıkınca karşılıksız kalırmı sanıyorsun.İç savaşlar bu şekilde başlıyor.Diyarbakırda,istanbulda kaç milyon kere oldu bu tarz şeyler.Emniyet allahtan galyana gelmiyor.Bir iki kişi ölse ortalık ayağa nasıl kalkar.Helede halk karışırsa olaya ozaman dahada beter olur.Bence sende otur bol bol söv hepsine rahatla.Yada masturbasyon falan yap.seni anlıyorum insan böyle tutup ağız burun kırıp ulan şerefsiz kimin malına zarar veriyorsun falan yapası geliyor ama işte ülkeni seviyorsan bazen içine atıyorsun.

Bu yüzden böyle olaylarda,polise vur vur vur inlesin bdp dinlesin gazı verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

iç savaşa gider, olağanüstü hal ilan edilir, sokağa çıkışlar yasaklanır, minimum 10 bin kişi ağır bi şekilde öldürülür, iç savaş lelelyoyoyo diye yabancı yatırımlar direkt kaçar, yabancı sermaye anında parasını çeker, ekonomi kurtuluş savaşı seviyesine döner, avrupa üstümüze çullanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi di yanlış anlıyor bence pentegramı o da yani zaten kimse vurmasın yaşasın kürtler denmıyor eger polis bişi yaparsa ögrenci gibi chp-akp gibi olmaz baya bildigin iç savaş cıkar ögrencilere yaptıgının aynısını kürtlere yapsan adamlar dagdan iner koyar bombayı yine gider dagına sorun yok onun için.

Yoksa bizde asmayalım besleyelim demiyoruzda yaptıktan sonra olacaklardan korkuluyor o yuzden cok aşırı tepki verilmiyor hiç bir zaman aslında anlatılan bu kadar basit.

Yoksa gönül isterdi ki hulk ol dal aralarına hepsine giriş. Yanlış anlaşılmasın faşizanlık degil kürt nefreti falan degil bu bahsettıgım sadece gösteriyi yapan yakıp yıkan PIROVOKÖTÖ olanlara lafım .
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

doğru olanı bu yalnız. her ne kadar içimiz acısa bile mantıklı olanı bu abi.
bu gibi durumlarda mantık>duygu diye hareket etmek gerek.

Degil abi degil.

Dogru olani;

* Polis mudahale edecek.
* RTE + Diger siyasiler cikip cok net bir sekilde bizim muhatabimiz Kurt halkidir, ne oldugu belirsiz capulcular degildir diyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

ya abi adamlar diyanetin imamlarıınn arkasında namaz kılmayın diye milleti ayırıyor.sen diyorsunki resmen başbakan çıksın tanımıyoruz atarı atsın.olcak şeymi bu

Ya kusura bakma da olmamasi gereken seyler oldugu icin bu kadar delirdim bugun ben. Hani o yuzden "e burasi Turkiye normal bunlar" muhabbetini bir kenara birakin bi zahmet.

Olmasi gereken bu diyorum. Dogru olani bu diyorum, haala olacak is mi diyorsunuz. Olmayacak is oluyor iste ? PKK'li serefsizler cikmislar orayi burayi yakiyorlar millet aval aval bakiyor. Neyin olacagindan olmayacagindan bahsediyorsun daha anlamadim ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...