Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakanın gençleri

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

tabi ki korkunç abi adam pasif gaddafi

bunu savunabilecek biri çıkacak mı bakalım ve nasıl bir mantıkla savunacak çok merak ediyorum

örnek:

bu öğrenciler hükümeti yıkmak için kurulmuş bir komplonun parçasıdırlar, haberleri yoktur. öğrencilere acıdığımız için karşısına kimseyi çıkarmıyoruz, ancak ilerlemek, yükselmek isteyen, hele hele cumhuriyet tarihinin en iyi on senesini gerçekleştirmiş bir hükümeti düşürmek isterlerse, eminim ki elini vicdanına ve gönül gözüne koyan her öğrenci (anarşik olanlar değil, bilim yuvasına okumaya gelenler tabiki) bu komplonun karşısında göğsünü siper edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaddafi ve esad in da proestolarla ilgili benzer mesajlari var ulkelerinin durumu belli. hayir o kadar gosteri var o var bu var suraya sevk ettik burasi da inceleme yapicak dicegine yok ulan yok, cikmayin sokaga biz daha cogunu cikaririz neden? walla anlamiyorum, anladigm seyleri de zaten iyiye yoramiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Abi simdi yine kizacaksiniz da cift tarafli bakmiyorsunuz ya.

Tamam talihsiz bir aciklama, tamam bildigin hitler junge tribine girmis eyvallah ama.

Gunlerce facebooklardan oradan buradan cumhuriyet mitingi diye ortaligi ayaga kaldirip sonra tuncay ozkani cikarip kuduz kopek gibi hukumete hakaretler yagdirtip hukumeti devirmeye calismadi mi ''sizinkiler'' ?

Yani her zamanki gibi aynisiniz. Biz yapinca iyi onlar yapinca kaka.

Ne diye bagiracaklar demissiniz bir de, bagirmak isteyene bagiracak sey cok. Cikar tayyip milleti gazlar demokrasiye karsi olanlara karsi miting yapicaz su saatte surada olun der kac 10 bin gelir sizce? gidilir demokrasi sarkilari soylenir vs.

Ha bu adam bunu yapsa islam devrimi diye paniklersiniz. Ama cumhuriyet mitinglerinin kalitesinden hicbir farki yok diyorum ben de.

edit: ha bu arada YGS olayi da rezalet yani onu savunuyorum falan sanmayin. Genclerin bunun icin cikip yurumesi de gayet normal. Bunu elestirmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi simdi yine kizacaksiniz da cift tarafli bakmiyorsunuz ya.

Tamam talihsiz bir aciklama, tamam bildigin hitler junge tribine girmis eyvallah ama.

Gunlerce facebooklardan oradan buradan cumhuriyet mitingi diye ortaligi ayaga kaldirip sonra tuncay ozkani cikarip kuduz kopek gibi hukumete hakaretler yagdirtip hukumeti devirmeye calismadi mi ''sizinkiler'' ?

Yani her zamanki gibi aynisiniz. Biz yapinca iyi onlar yapinca kaka.

Ne diye bagiracaklar demissiniz bir de, bagirmak isteyene bagiracak sey cok. Cikar tayyip milleti gazlar demokrasiye karsi olanlara karsi miting yapicaz su saatte surada olun der kac 10 bin gelir sizce? gidilir demokrasi sarkilari soylenir vs.

Ha bu adam bunu yapsa islam devrimi diye paniklersiniz. Ama cumhuriyet mitinglerinin kalitesinden hicbir farki yok diyorum ben de.

edit: ha bu arada YGS olayi da rezalet yani onu savunuyorum falan sanmayin. Genclerin bunun icin cikip yurumesi de gayet normal. Bunu elestirmiyorum.

Biz yapınca insan bıçaklamıyoruz, adam vurmuyoruz, mafiacılık oynamıyoruz. O cumhuriyet yürüyüşleri sadece yürüyüş, ama bu başbakanın gençleri herşeye kadir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...