Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Discmani amfiye bağlasam?

arar

Öne çıkan mesajlar

valla bneimki çok baba ses veriyo ama tek sorun hani anfinin içinde tek hoparlör var ya işte dier hoparlorden gelen sesi daha az duyuyosun dene işte beyeneceksin sanırım...[signature][hline]To Live is To Die
Sosyal ağlarda paylaş

biraz küçükmüş ama Marshall sonuçta kesin mükemmel ses verir o. benimki Washburn ve hiç bi hoparlörden alamadığım sesi alıyorum.. acama marshall'da nekadar mikemmel bi ses çıkar...[signature][hline]To Live is To Die
Sosyal ağlarda paylaş

baban elektirikçi falan mı amma övdün be :)
-abi alıcam da şeyden korkuyom...
-al abi süper süper bak bana ben dinliyom bi şey olmuyo
-ama..
-yok abi al sen süper bu ya baksa en iyisi, en...
çıkıp alıcam birazdan eğer övdüğün kadar çıkmazsa alırım senden parasını. ehae.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

bende denemiştim hatta bazoı clean bölümlerde distorsion ı açiodum süper oluodu falan:D[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu aradığım kablo ne bulunmaz şeymiş be 10 tane elektirikçi gezdim, hepsi yok dedi en sonunda gittim parçalarını aldım anneme yaptırıcam. ama biri ses kalitesini çok düşürüyor demiş o kafama takıldı şimdi ne kadar düşürüyor? bi de amfiye bi zarar gelmez di mi, eminsiniz.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Anfine bişey olmaz fakat ses kalitesi düşündüğün akdar güzel olmayabilir..[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki ses sistemi kalitesinde bi şey beklemiyorum, ama gelipte yutarsa bana sesleri kızarım, küserim ona. şöyle sorayım: orta kalite bir bilgisayar hoperloründen iyi midir?[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

İyidir İyidir..[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 10 Eylül 2004 15:31 tarihinde demiş ki:
biraz küçükmüş ama Marshall sonuçta kesin mükemmel ses verir o. benimki Washburn ve hiç bi hoparlörden alamadığım sesi alıyorum.. acama marshall'da nekadar mikemmel bi ses çıkar...

muahuah gaza geldim bende de avt2000 lambalı ingiliz marshall var takacam sindi :)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyliyim guzel deil okadar yani seslerin ayarını iyi yapman gerekli equalizerdan , benim bilgisayarda 2 tane hoporlör var evdeki home cinemadan iyi ses veriyo ve cok da gzel..[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...