Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'un Çılgın Projesi

toggie

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Abi herkes ne sinirlendi be :D
Off çok eğlendim :D

Fiz bile çığrından çıktı. Tamam yaw oyum cehepeye :D
nihat dogan, melih gökçek, ajdar, serhat ulueren, banu alkan ve sayamadıklarımla 15dk muhabbet ettiğimi düşündüm.
Sinirlenmeden zor çıkarım o muhabbetten.
Kendine burdan bi pay çıkar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Evr said:

ahahaha millet derme çatma köprülerden derenin karşısına geçip okuluna varmaya çalışırken, binlerce öğretmen atama beklerken,
ipad iyimiş

Bundan önce senin partinin iktidarları vardı. Onlar yaptı mı o köprüleri? O zaman sus...

Evr, ciddi başarısız trolsün. Argümanların invalid canıms.

e madem öyle bu onlar yapmadı diye mevcuty hükümetin 8 yılda yapmaması onun yerine şılgın proje yapmasını mı gerektiriyor?

ayrıca sınav sistemini kaldırırsın, üniversite giriş şeklini lisedeki öğrenci başarısına göre ayarlarsın, ara eleman ile yüksek öğrenimde kuyacak öğrenciyi ortaokul yıllarında ayırırsın ve o öğrencinin yapacağı mesleğe göre eğitim programı oluşturursun (bkz: almanya) işte bu eğitimde devrimdir

ama sen elektronik tahta yapar her öğrenciye e-okuyucu verirsen bu devirm değil iyileştirme (revizyon) olur

önce iki kelime arasındaki farkı kavra
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

rahatsiz said:

http://zuserver2.star.ucl.ac.uk/~apod/apod/image/1010/trencher2_smd.jpg

şu aletlerden koyacaksın 5 tane yanyana pıt diye kazacaklar kanalı.

şu alet discoveryde ilk gördüğüm günün gecesi rüyalarıma girdi of harika bir şey ya

oha bu ne lan gerçekmi bu be
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Cuce, neyle olur eğitim devrimi? Öğrencilere bedava kitap vererek mi? Türkiye'deki her okula Bilgisayarlı eğitim getirerek mi? Akıllı tahta sen hayatında gördün mü? Nedir nasıl kullanılır bilir misin? Ebook reader iler kitap basımına bir son verilecek ve pdf olarak dağıtılacak. Her öğrenciye. Ne yapılır eğitim için daha fazla? Sen açıkla da bilelim. Gülmekle argüman yaratmış olmuyorsun. Sen bir proje koy ortaya da seni destekleyelim o zaman...

sınavları kaldırarak, dersaneleri kapatarak, öğrencilerin bilgiye daha rahat erişmesini sağlayarak, öğretmeni olmayan okullara öğretmen götürerek, öğretmenlerin atanmasını hızlandırarak, öğrencilerin sınavlara değil ders konularına yoğunlaşmasına yönelik bir sistem hazırlayarak, ezberci eğitimi kaldırarak........

ipad'di, akıllı tahtaydı, napsın öğrenci yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

daha kendi fikrini adam gibi ortaya koyamıyorsun kuyrupğunu kıstırıp uzaklaşıyorsun bence de zorlama yazık, inflak edersin mazallah

Alakası yok, kuyruğum da yok, kimseye eyvallahım da.

Kendi fikrimi daha önce seninle chp 2011 seçim beyannamesinde tartıştık. Unuttuysan ve ne düşündüğümü bilmek istiyorsan bakar, hatırlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...