Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PLAYBOY Energy Drink Türkiye'de

import

Öne çıkan mesajlar

bi eleman 7.senesindeydi ve acaip çalışıyordu bitsin her ders diye. üstüste finalleri vardı falan.

enerji içeceği ile ayakta kalıyordu işte. o kadar içip bünyeye yüklendikten sonra okulda acaip bi çöküp, yıkılıp yere, kriz geçirir gibi titremiş falan. medikoya mı hastaneye mi ne götürmüşler.

ben sonrasında adamı gördüğümde bayağı berbat görünüyordu adam.

ama dersleri verdi.

bu olaydan çıkartacağımız ders.
1,5luk alın, için ve çalışın hayvan herifler!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
synthesizer said:

67x108x30 lira diyosun yani bi gönderim için, 200bin lira falan.
bu forumda 200bin lirası olup da redbulla gömecek adam olur mu acaba

red bull dünyada sadece avusturya'da üretiliyor, kısacası türkiye'ye de ithal geliyor ve bir koli geliş fiyatı euro kuruna göre revize ediliyor ama şu aralar 70-72 bandında..

ancak sen 20 koli red bull alacaksan şirketten almak zorunda olduğun için sana iskontolar veya aldığın miktara göre bedelsizler verilebiliyor.

spot satışı yok red bull'un, varsa da sahtedir kanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

her kes bir kelimeyi bir yere göturmekle orasmaktan baska bir sey bilmiyormu benden sahte red bull olsa ben daha ucuza veririm ben isin sahtesinden konusmuyorum ciddi isten bir iki paket yada taneden konusmuyorum bu isin buyuk miktarindan konusuyorum isine gelen hesabina gelen konusur ama isine gelmeyen muhakak bos bir laf etme geregi duymasin
biz Türkler neden hep baskasina muhtaciz cunku cok laf az is yapiyoruz ondandir..

Aslinda
neyse bol sohbetler beyler
Sosyal ağlarda paylaş

Eu import burası ticaret yerine mi benziyor buralarda satılan mallara bir bak bakalım birde kendi sattıgın mala bak. Burda 100 liralık 200 liralık şeylerin yanında 200bin liralık bir olay satmaya gelmişsin ve fakat hiç mi dikkat etmedin burası alibaba.com falan degil burası normal adamların oldugu yer ithalat ihracat forumu da degil.

Yani nerde ne dicegini bilemeyip ürün satmak için acc açıp ondan sonra burada ki herkesin sıradan maaşlı adamlar oldugunu görüp birde kendi yaptıgını normal karşılaman sonucunda bizde seninle dalga geçeriz tabii 200bin liralık mal alıcak adam bazarda ne arar la.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...