Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PLAYBOY Energy Drink Türkiye'de

import

Öne çıkan mesajlar

Playboy Energy Drink artık Türkiye'de

Amerika orijinli bir dünya markası olan Playboy ' un enerji içeceği artık Türkiye'de yerini almaya başladı.

Meyve ve vanilya aromasıyla benzersiz bir tad yakalayan Playboy Energy Drink aynı zamanda Guarana özü ve Damiana Yaprağı içerir. En ayırıcı özelliği ise cinsel gücü ve fiziksel dayanıklılığı arttırıcı etkisi olan Ginseng kökünü formülünde barındırmasıdır.

Paketimiz 24 adet 250ml 'lik kutular halindedir. Siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya verilecektir. Adınıza veya firmanız adına faturalandırabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği !..

Toplu alımlarınız için lütfen irtibata geçiniz. Istanbul içi ofisimizden de alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat : 75 TL
Sahibinden ve Gittigidiyor üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz

Sahibinden Linki : Sahibinden Playboy Enerji İçeceği

Gittigidiyor Linki : Gittigidiyor Playboy Enerji İçeceği Linki

Not : Bu arada ikinci ele açmış olduk Pazar Alanı diye ama , kutuları açıp bi yudum alıp öyle yollamıyoruz tabi :)

Fotolar :

Sosyal ağlarda paylaş

Tekellerde 3.5 TL gibi son satış fiyatı .

75/24 = 3,12 TL gibi birşey olmuş oluyor . Öğrenci evi gibi çok içki tüketilen bir eviniz varsa koli almak mantıklı olur.

GG'den alıp güvenebilirsin , satıcı benim çünkü :)

(İlk defa satıyorum aslında GET ve Hemen Al metodlarıyla , hem alıcıyı hem satıcıyı korumuyor mu ? )

PTT Kargo kapıda ödeme yaptırabilirim istersen.

Hatta İstanbul'daysa , IKEA 'nın yanındaki Megacenter'da yerimiz zaten , direk ordan da görüp alabilirsin. Kargo ve GG masrafları aradan çıkacağı için fiyat da aşşağı düşmüş olur

Not : Linkleri
Sahibinden Linki : Sahibinden Playboy Enerji İçeceği

Gittigidiyor Linki : Gittigidiyor Playboy Enerji İçeceği Linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ara sıra içen biriyseniz 24'lü fazla tabi de . Votka arada yuvarlarım , eve arkadaşlarım gelip gidiyor , geldikçe içkiyle karıştırıp içeriz derseniz fena bir seçenek değil. Red Bull 4 TL ye çıktı artık kutusu çoğu yerde.

Tarif etmek gerekirse biraz tadı ; limon aroması düşüktür (Red bull limon ağırlıklıdır mesela ) . Limon tadı gelmez bunun yerine meyvemsi ve vanilyalı bir tad ve koku gelir . Daha yoğun bir tadı vardır.

Not : Patiye özel , tekli gönderebilirim denemeleri için (ama anlamsız olur yani 1gr lık evrak bile kargolayınca şehir dışında 7 TL , koli alımında kargoyu ben karşılıyorum ama tekli de mümkün değil) , ya da koli şeklinde alın , beğenmedim arkadaş ben bunu derseniz , geri gönderdiğiniz adet kadar iade alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

gittiğim barlardan birine kakalatmaya çalışayım, tutarsa rep alırım, tutmazsa denemiş olurum :P

Istanbul'da mısın ?

Taksim ve boğaz bölgesine getirip bırakabilirim aranın iyi olduğu barlara , sen de denemiş olursun hem.
BJK- Karaköy taraflarında bulabileceğini noktalar var bakkal / büfe tarzı , isteyenlere yer gösterebilirim. Yeni ürün olduğu için ve kaliteli segmentte yarıştığı için yer etmesi zaman alıcak haliyle. O yüzden her yerde bulunmuyor şu an . Garip gurup enerji içecekleri var , bakkallar tanesini 80 KRŞ den alıp 3 e ittirmeyi karlı gördükleri için böyle davranıyorlar :)

Hele barlarda abi bana bi votka-rebull yapsana ben diyince arkada karışan enerji içecekleri 1 LT lik pet şişelerde satılıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kola alırken Le Cola , gofret alırken Bim gofret mi tercih ediyorsun her zaman ?

En ucuzunu tercih eden gruptaysan tabi ki yapacak birşey yok :)
İçecek kaliteli bir tada sahip , doğal şeker kullanılmış , o yüzden 6 ay daha kısa raf ömrü var diğer içeceklere göre , ve marka değeri var , tabi ki fiyatlandırma Burn - Red Bull arası olacak.

Burn aslında iyi markaydı ama baya bir sene önce bir şekilde adı kötüye çıktı , kalp krizi yüksek gibi iddalar atıldı. Aslı astarı yoktur belki ama , rakip firmalar iyi attı çamuru , o zamandan beri zaten marka olma yolundaki yatırımları kıstılar :)

Bu arada tabiki direk depodan almak isteyen varsa , daha ucuza vericem , dediğiniz gibi listeleme + komisyon + kargo masrafı benden çıkıyor , elden aldığınzda daha uygun olacaktır. Ya da yakınsa evlerimiz bırakırım falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...