Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgiliye doğum günü hediyesi

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Mayhem said:

irin sen bana toka alcaktın o aklıma geldi şimdi. neyse.

olum hiç mi sevgilinizi şaşırtacak birşey yapmadınız yahu?

op burada kendisinin sürekli küçük süprizlerle sevgilisini şaşırtabildiğini ama hiçbirimizin bunu başaramadığını vurgulamış.

mezarcı canını senin.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Öyle bişeyi benim annemin arkadaşının kocası yaptı. İkiz kızları var bi de. Bilmemkaçıncı yıldönümlerinde iki tane kitap bastırtmış. İçinde işte kadınla adamın tanışmasından çocukların doğumuna kadar olan bütün fotoğraflar ve her birinin altına da bişeyler yazmış adam.

Adamın daha sonradan gay olduğu ortaya çıktı.

bizim bi arkadaşın sevgiliside ona bunun aynısının yaptı ,kız doldurmuş koca bir defteri her sayfaya fotolar koymuş bişiler yazmış şiirlerini anılarını falan.doğum gününden 2 gün sonra ayrıldılar.
Sosyal ağlarda paylaş

hem ne hediye alacam lan kıza hesapta "özel" denilen günlerde.. ben sevgilimi doğum gününde ya da sevgililer gününde sevmiyorum ki. ben sevgilim her gün her dakika seviyorum. yok hediye mediye

hem..

http://cdn0.knowyourmeme.com/system/icons/3619/original/Untitled-1.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

lemuria said:

romantik olsak kafamıza kitap yeriz, olmazsak öküz oluruz.. ben anlamıyorum..

Bu kadar fazla romantikliğe gerek yok, çok fazla öküz de olmamak lazım. Ortasını bulun işte. Bacısına göre değişiyo gerçi.
Bana senede bir gül alabilirler mesela ama koca buket çiçekle gelirse kafasında paralarım. Hele ki bi de bütün gece o koca buketi yanımda taşımak zorunda kalırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

lemuria said:

romantik olsak kafamıza kitap yeriz, olmazsak öküz oluruz.. ben anlamıyorum..

Bu kadar fazla romantikliğe gerek yok, çok fazla öküz de olmamak lazım. Ortasını bulun işte. Bacısına göre değişiyo gerçi.
Bana senede bir gül alabilirler mesela ama koca buket çiçekle gelirse kafasında paralarım. Hele ki bi de bütün gece o koca buketi yanımda taşımak zorunda kalırsam.

kusura bakmayın da, benim kız arkadaşım olsanız(hemen yanlış anlaşılmasın lütfen asılmıyorum kimseye) ve benim aldığım çiçeği bu sebeplerle "kafamda paralarsanız", sizi evire çevire bi temiz döverdim. hem de meydan dayağı, bütün konukomşu görecek şekilde.

kadına el kalkmaz eyvallah da, bu şımarıklık cocukken yeterince terbiye edilmemişsiniz demek..
ve bir nokdata başlamak lazım..

saygılar.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...