Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 genel seçimleri

gramul

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

mhp nin 12.sıra yorumu:

Hedefi 12 den vuracağız.

HAHAH hay allahım

2011 de 20 ile 11 var topla 31 yapar

pusula sirasi 12 nin ragamlariii toplamida 3, koy kenara

secimler haziranda yapilicak, haziran 6. ay, toplayin 3 ile, gac etti? doguzz

9 ile 31 i topla simdi

40 YAPAR VE MILLIYETCI HARIKET PARTININ 40. YILDONUMUNDE TEK BASINA IKTIDARRRRRRRR!!!!!!!1111
Sosyal ağlarda paylaş

bende chp ye vercem sanırım oyumu o da sosyal demokratik bi parti olma yoluna girdiler ve desteklenmesi gerekli. baykal olsa değil oy selam bile vermezdim chp lilere ama şu anda iyi gözüküyolar.

ama eğer seçimden sonra partinin şahin kanadı kk yi sindirmeye çalışıp atatürk ün partisiyiz edebiyatına geri dönerlerse ömür boyu oy vermem bu çok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

NolaxThensbane said:

Bakalım bu seçimlerde kaç ilimizde elektrik kesintileri meydana gelecek.

Bu yorumdan geçtiğimiz 9 yılda yaşadığımız 2 genel seçim, 2 yerel seçim ve 1 referandumdan hiç bir ders almadığınızı gösterir. Rakipler yukardaki gibi olduktan sonra herhangi bir kesintiye gerek yok. Aslında sadece CHP de yeterli. AKP yine tek başına çıkması için yeterli kampanyayı yürütüyor.

Tabiiii zaten hiçbir seçimde elektrikler kesilmediii oy pusulaları çöplerden çıkmadı tabi ben rüyamda görmüşüm haklısın.
Rtenin siyasete girişide nasılsa seçimleride öyle yalan dolan kolpa.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

liberal said:

http://www.ntvmsnbc.com/id/25200619/

said:
12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde kullanılacak birleşik oy pusulasında partilerin sıraları belli oldu.

Çekilen kura sonucunda AK Parti oy pusulasında birinci, CHP dördüncü, Saadet Partisi 8. MHP 12. sırada yer alacak.

Partilerin oy pusulasındaki sırası şöyle:

1 Adalet ve Kalkınma Partisi
2 Demokrat Parti
3 Eşitlik ve Demokrasi Partisi
4 Cumhuriyet Halk Partisi
5 Emek Partisi
6 Millet Partisi
7 Liberal Demokrat Parti
8 Saadet Partisi
9 Halk ve Eşitlik Partisi
10 Halkın Sesi Partisi
11 Alternatif Parti
12 Milliyetçi Hareket Partisi
13 Özgürlük Ve Dayanışma Partisi
14 Halkın Yükselişi Partisi
15 Yurt Partisi
17 Türkiye Partisi
18 Genç Parti
19 Bağımsız Türkiye Partisi
20 Hak ve Özgürlükler Partisi
21 Türkiye Kominist Partisi
22 Milliyetçi Muhafazakar Parti
23 Büyük Birlik Partisi
24 Demokratik Sol Parti

yukarıdakilerden 15'ini toplasan 1 parti etmeyenler var.

dasaaa'nın planı uygulamak lazım.

olm bu nasıl kura ben bunu anlamadım. Geçenlerde hafiften fail kokan bir örnek vermiştim, kararsızların pusuladaki ilk partiye oy verme oranıyla ilgili. o zaman kura var, nalaka denilmişti de bu AKP kaç seçime girdi, herifler 2. kez pusuladaki ilk parti. bunda da bir bit yeniği olabilir, ya da bal damlıyor...

swh.

"bal" hep.. hep "şans" :P

elektrik kesintileri de şans nolax. olur öle. rastgelmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

kumathros said:

aynı zamanda hocam olan enver aysever istifa etmiş, chp için neler yaptığı çok açıktı ve neler yapabileceğinin limiti yoktu, yazık oldu cidden.

Haberalla sinan aygunun adayligina tepki gostermis. Aygun hadi neysede haberala tepki neden? Ondan iyi tek muhalefet varmi koca chpnin icinde acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

valla bence ergenekon sanıklarını mv yapma çabası çok çok zarar vericek chp ye.
hani nerde yargının üstünlüğü?
30 tane yalan çıkardılar şu haberal için hala uraşıolar ne yedirdiyse artık bunlara.

ulen ne farkınız kaldı akp den?

e tamam da bunları da yapmadıkca adamlar ileri gidemiyor. oldum olası şu chp'nin temiz siyaset şeffaf siyaset saçmalıklarını desteklemedim ben. kk gibi adam ingiltere fransaya falan lazım. sağlam reformlar gelmediği, dokunulmazlıklar kalmadığı sürece Türkiyede olmaz şeffaf meffaf.

Gayetta halka oynaması doğal chp'nin, daha da oynaması lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dokunulmazlığı olmasa milletvekillerinin yarısından fazlası hakkında usulsüzlük, ihaleye fesat karıştırmak gibi bir çok konuda dava açılır. Bu adamlar milletvekiliyken, ergenekon sanıklarının milletvekili adaylığı bana göre çok daha normal.

Bir tarafta siyasi suçlu, diğer tarafta dolandırıcı ve hırsızlar var sonuçta..

ama şunu da demeden edemiycem, nasıl bir zihniyetse sinan aygün'ü aday göstermek, ankara'da en çok nefret edilen 2 kişiden birisi adam. Diğeri de melih gökçek zaten, gerçi adam belediye başkanlığında saltanat kurdu demek belki de bu örnekten yola çıkıp aday yaptılar fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

halka oynasın cnm ona laf yok, vitrin iyidir.
de
sanıkları korumaya almak halka oynamak yerine bug abuse yapmak, bu heriflerde 3kaatçı gozuyle bakıorm ben böle olunca.

mecliste akp bug abuse'un allahını yapıyor bi kerede şu herifler yapsın.

Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur. demiş ismet inönü
Sosyal ağlarda paylaş

sen insanları yaptığı 1 kaç harekete göre mi değerlendirirsin yoksa tüm hayatlarında yaptıklarına göre mi?

partinin bundan farkı ne? chp'yi kk başa geldikten sonra bir değerlendir, ne değişti ne değişecek vs. ona göre dersin gerekiyorsa üçkağıtcı.sırf bunu yaptılar diye üçkaatcı mı oldular onu anlamıyorum.

Ha akpnin 10 senesine bakarak üçkağıtcı deyebilirsin de kk başa geldikten sonraki süre zarfına bakıpda chp'yi üçkağıtcı diye suçmalak, üstüne iki tarafı boklu değnek demek abes
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...