Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Org çalmak bide solfej

doxylamine

Öne çıkan mesajlar

merhaba beyler ben org çalmaya başlıyacağım. şimdi nette keyboard tutorial zart zurt yazınca 10 parmak klavye çıkıyor genelde. doğru düzgün tutorial yok. Piano tutorialları olurmu buna?

bide solfej için ne yapabilirim. müzisyen arkadaşlar varsa hangi kitaplar kullanılır falan söyleyin hemen pdf sini çekeyim.

teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Birincisi; org değil, klavye. Org boruları olan, hava ile çalışan devasa bir alet.

İkincisi; müzik bölümü var Paticik'in, orada sor bundan sonra bu tarz şeyleri ama bunu gidip tekrar açma şimdi, biri taşır senin için.

Üçüncüsü; Lavignac alacaksın kitap olarak ama kendi kendine olmaz bu iş. Önce iyi bir armoni ve teori öğren, sonra geç ona. Bir hoca bul. İyi bir armoni, ritim, teori bilgisi olmadan klavye öğrenmeye başlama bile.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Birincisi; org değil, klavye. Org boruları olan, hava ile çalışan devasa bir alet.

İkincisi; müzik bölümü var Paticik'in, orada sor bundan sonra bu tarz şeyleri ama bunu gidip tekrar açma şimdi, biri taşır senin için.

Üçüncüsü; Lavignac alacaksın kitap olarak ama kendi kendine olmaz bu iş. Önce iyi bir armoni ve teori öğren, sonra geç ona. Bir hoca bul. İyi bir armoni, ritim, teori bilgisi olmadan klavye öğrenmeye başlama bile.

teşekkürler evet org kiliselerde çalınıyor.ama halk diline öyle geçtiği için kullandım.

müzik bölümünde genellikle müzik paylaşımları yapıldığı için açmadım,benim aptallığım.

Çok teşekkürler tekrar. Hoca bulacağım zaten,sadece ufak bi ön hazırlık yapmak ve neyle karşılaşacğımı öğrenmek için yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...