Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

almanyayı içten fethetme buluşması

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Konuştuk ya olm. Herkes duysun yane. 2 si ile 5 i seçeneğimiz var. İkisinden birinde kesin buluşuyoruz. En kötü ihtimal malciyır ile roket adam orada olacak. Vanille satıyor sürekli. Başka kim vardı ses edin.

satmadim yea, kesin bisi söyleyemiyorum sadece.
mulgear da türkiyeye döncekmis, orda anlasamadik. simdi 5i desem benim yüzümden 3 gün beklemis olcak.
ama gelememe ihtimali de var, verstehst du kollege?!
Sosyal ağlarda paylaş

peki açıklayayım o zaman. başvurularımın çoğu araştırma enstitüsü zaten dersten ziyade araştırma ağırlıklı. kendi başıma kitap okuyup araştırma yapacağım hali hazırda yaptığım bişey. okulvari programa sahip tek yer (ve doktora değil de master olan tek yer) LMU-TUM elite master program in mathematical physics diye bir program ama programi hem ingilizce hem de müfredattaki her derse yüksek derecede ilgim var çalışırken ağzımın salyasını akıtacak dersler.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktorada yeni mühendis maaşı alıyorsun neredeyse. 1900 euroya (net) tekabul ediyor

Bu fiyatlar oynayabiliyor tabi 300 400 yukarıya doğru. Yerine göre falan değişir.

Karlsruhe institut teknolojide fizikde doktora yapan bir eleman vardı trde yüksek lisans sonrası gelmişti şimdi Cern de çalışıyor yamulmuyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...