Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türban'a Tepki

Floridsdorf

Öne çıkan mesajlar

İşte ibretlik bir hareket, Yiğit K. arkadaşımızın sonuna kadar arkasındayız.

Sosyal paylaşım siteleri ve kimi sözlüklerde YGS adayının türbanlı olarak sınava giren bir adaya tepki göstererek soyunmasını konuşuluyor. Şikayet sonrası soyunan öğrenci Yiğit K. Hakkında tutanak tutulup sınavı iptal ediliyor.

TÜRBANLI ADAYA TEPKİ İÇİN SINAV SALONUNDA SOYUNDU

Dün 1.7 milyon YGS adayı ter döktü. Sınav öncesinde sıkı aramalar yapıldı. En dikkat çekici olay ise iddiaya göre İzmir Mavişehir Emlak Bankası İlköğretim Okulu’nda yaşandı. Sınav salonuna giren Yiğit K. Salonda türbanlı bir adayın olduğunu görünce yetkililere tepki göstererek türbanlı kişinin neden sınava alındığını sordu. ‘Tutanak tutulacak’ cevabını alan Yiğit K. türbanlı adayın sınava devam etmesi üzerine soyundu ve belden yukarı çıplak kaldı. Daha sonra sınav salonuna gelen bir yetkili Yiğit K’ya sınavının iptal edildiğini belirtip daha sonra karakola götürüldü.

GÖREVLİLER HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Türbanlı YGS adayının sınavına devam ettiğini ileri süren Yiğit K. türbanlı adayı salondan çıkarmayan sınav görevlilerinden şikayetçi oldu. Konuyla ilgili başta Bostanlı Polis Merkezi Amirliği olmak üzere İzmir Emniyet Müdürlüğü böyle bir tutanağın varlığına ilişkin bir yalanlamada bulunmazken, tutanağın cep telefonuyla çekilmiş bir örneği internet ortamında paylaşıldı.

kaynak: http://seceba.com/?p=64
Sosyal ağlarda paylaş

incisözlük.org diye bi yer var çakma inci. onlardan.

bu arada o site de 4chani aratmıyor bu günlerde.

ekmeğe penis sokmalar, kuran'ın üstüne dışkı salmalar, atatürk'ü abdullah öcalanla cinsel ilişki içinde ps'lemeler. sırf atatürk'e küfredilen bi ton başlık var sitede. nasıl açık hala anlamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

türbanlı birini protesto etmek hakkı ama sınavı kendisi ciddiye almasa bile hayatını bu sınava adamış insanları rahatsız edecek biçimde bunu sergilemesi hem salaklık, hem de düşüncesizlik ama düzgün bi biçimde bunu eleştirebilir tabii ki.

benim fikrim insanları kılık-kıyafetinden dolayı protesto etmek çok büyük bi gereksizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

incisözlük.org diye bi yer var çakma inci. onlardan.

bu arada o site de 4chani aratmıyor bu günlerde.

ekmeğe penis sokmalar, kuran'ın üstüne dışkı salmalar, atatürk'ü abdullah öcalanla cinsel ilişki içinde ps'lemeler. sırf atatürk'e küfredilen bi ton başlık var sitede. nasıl açık hala anlamadım ben.

adamlarda nasıl bir sunucu var anlamadım ben warezde duyuyoruz onlarca k botnet boşaltıyolar üzerine hala ayakta tık yok
Sosyal ağlarda paylaş

sacimi gorunce tahrik olur, tuvalete kosar cunup olup gunaha girer zihnieytiyle takila nbir aksesuari bir erkegin protesto etmesinden daha dogal bisi yok

cinsel sapik degiliz, sokakta kadin gorunce azip tuvalete kosmuyor, onumuze gelen ilk kadina tecavuz etmiyoruz

butun erkeklere cinsel sapik muamelesi yapan bir zihniyet var, bundan daha acisi erkek cinsel sapik ve hayvan olsa bile bunun bedelini kadinda bulan, erkegin dogasini hayvan olarak kabul eden ve kadinin gorevinin hayvani azdirmamak, kafesin parmakliklarina yaklasmamak oldugunu soyleyen bir zihniyet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...