Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harita lazım, help

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Şöyle en az Türkiye ve çevresindeki ülkeleri içeren -mümkünse tüm dünyayı içermesi tercihimdir- bir siyasi harita almak istiyorum. Şöyle adam akıllı birşey bulabilmiş değilim, o yüzden daha önce almış ya da bilen birine danışmak istiyorum. Duvara asıcam, biraz büyük olsun o yüzden.

Atlas dergisi bi tarihte dünya haritası vermişti şöyle 3 parça halinde kocaman, ama fiziki haritaydı sanırım. Onun boyutlarında siyasi bi harita olursa çok iyi olur. Olmazsa atlasın o verdiği haritayı alacağım da onun da satışını yapan bi yer de bulamadım.

Halledersek hoş olur patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

aga inkılap kitabevinde sanırım neyşınıl coğrafik haritaları vardı dev boyutta. bir bak derim..

Baktım şimdi sitelerine ama gözükmüyor.

@deadwoll Abi bana kağıda basılı lazım. Öyle polyester üzerine basılanlar gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

kalorifer mühendisinin evinde duvar boyu harita?!?!

EVİNDE KURMAYLARINLA BOP PROJESİ Mİ TARTIŞICAN LAN!!! IŞIK OKULLARI MI AÇACAKSIN YEDİ CİHANA

goldbären said:

uranyum plütonyum madenleri, bor madenleri , petrol yatakları işaretli olsun yeter.

DİMİ SEAGLE?

Tabi olm siz uyurken biz çalışıyoruz. Sonra ağlarsın layiklik elden gidiyo diye, BİZ BÖYLE BÖYLE BÜYÜYORUZ!!!

liberal said:

Coğrafik öğeler içerecek mi? Üzerinde bölge isimleri vs. oalcak mı? Wikipedia tarzı sadece renkler ve sınırlar ile ayırt edilmiş bi harita mı olacak? bunları bir söylersen bakayım bir

Abi aslında direk sadece sınırlar ve renkler hoş gelmiyor ama çok da iyi şeyler bulamadım son koyduğumdan başka esasen. Olanlar da küçük, duvar haritası değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...