Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ATi HD5770 sorusu.

demian

Öne çıkan mesajlar

8800GT'min babalara gelişinin arkasından şu kartı almaya karar verdim, 17" samsung monitörüm var LCD, widescreen degil. 1280x1024 çözünürlükte oyun oynayacagım o yüzden, tavsiye eder misiniz? yani iyi bir kart oldugunu biliyorum, hep adam gibi oynamak isteyip de içimde ukte olan ARMA2 ve GTA4'ü adam gibi oynayabilir miyim bu kartla o çözünürlükte? işlemcim E6400, 2.8GHz'e overclockladım. 4850 civarı bir performansı var anladıgım kadarıyla bu kartın, takdir edersiniz ki internetten benchmarklara da bakabilirim de, bireysel deneyim çok daha önemli bir şey ürün alımında, kullanan var mı paticikte merak ettim.

teşekkür ederim şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kırk yılda bir ekran kartı alıyorum zaten, onu da eski nesil almayayım artık. hem şimdi baktım benchmarklara da, %25 falan daha hızlı bir kart, aralarında da 30-40 lira bir fark var. her sene kart degiştirsem neyse de, şimdi alabilirken 5770 almak daha mantıklı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim arkadaş POWERCOLOR HD5770 PCS aldı gayet memnun.

Sapphire in SAPPHIRE HD5770 GDDR5 FLEX 1GB modeli var. Youtube dan videolarına bakabilirsin oldukça serin ve sessiz buda.

HIS de de HIS HD5770 ICEQ 5 TURBO modeli var. Gayet başarılı bir model.

Zaten ATI/AMD alacaksan bu 3 markadan birini alacaksın. 3'unde fiyatı vatan da aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

5770 ile 1920x1200 de crysis 2 extreme iyiymiş.

1280*1024 cozunurluk için 5770 fazlasiyla yeter,benim sapphire 5770 vapor-x 350w cooler-master power la bile sorunsuz calişiyordu.

Yalnız monitoru ilerde degiştirirsen 5770 yetersiz kalır bence oyunlarda,su an f/p kartı 5850 dir.

5850 nin 2. elini 300tl civarina bulabilirsin,5770 yerine 5850 oneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...