Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsane 10 geri mi gelio???

drizzt_chosen

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray 10 numara sorununu efsanevi sol ayağı Hagi ile çözmeyi planlıomuş, ocak ayına kadar gönderilcek olan Petre'nin yerine yabancı kontenjanını doldurması için teklif etmişler Hagiye futbola dönmesini, Haginin tepkisi bi iki gün içinde belli olcakmış..
ne diosunuz bu konu hakkında??

(ciddi gerçekten, şaka falan diil)[signature][hline]Spirit
It is the hero's strength, and the
mother's resilience, and the
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar kusura bakmayin ama bu haberin dogru olabilecegini bir gs taraftari olarak nasi dusunebiliorsunuz ve umitleniyorsunuz?
yoksa bu bahsedilen takim 100 yillik, avrupa fatihi, vs.. olan klup degil mi?
gs bunlara mi kaldi yani, hic anlayamiorum ..
ben inanmiorum bu haberin dogruluguna,dusunmek istemiorum gs yonetiminden herhangi bi kisinin bole bisi dusunmesini, siz nasi dusunuorsunuz?
hagi nin kotu futbol oynuacagini iddia etmiorum ama eger gs klubu bunlara kaldiysa, durumlari dusundugumden de icler acisi..

(herhangi bi asagilama icin felan yazmiorum bu yazilari,gercekten uzuluorum ama dedigim gibi inanmiorum bu haberin dogruluguna size de inanmamanizi hatta isyan etmenizi tavsiye ediorum)
Sosyal ağlarda paylaş

valla Hagi sevgim çok fazla olduğundan dönmesi taraftarıyım ben açıkçası, o formayla otursa bile benim içim cız eder çünkü, Suat'ın jübilesinde süper zevk almıştımm mesela, 100.yılda taraftarın sevgilisini son 10-15 dakka oynatmak sorun diil bence, çokta büyük jest olur açıkçası...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence 10 numara açıını kapatmak için diil, 100. yılda Hagi'yi bi seyirci kozu olarak kullancak, bunu anlamayacak kadar at gözlüümü takıonuz anlamadım...

haberin doğruluuna inanmak yada inanammak sorundiil, çünkü haber doğru...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Efecik, 31 Ağustos 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
töbe töbe hagi oynucakmış bu yaştan sonra o adam ayakta zor duruo ne futbolu 90dakikaya dayanabilirmi? o yaşta oynuyan sadece kaleciler var bi kanat oyuncusu dayanamaz bu yaşta.

Valencia'da 39 yaşında kanat oyuncusu var, lütfen dikkat edelim...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Patos,
Kesinlikle haklısın, malesef realiteden uzak bir Galatasaray yönetimi, bu yönetime ayak uyduran bir basın. 100ncü yılımız ortaya konan saçmalıklarımızla unutulmaz olacak.
Galatasaray bir örnek olay niteliğinde değerlendirilebilecek son iki yılı öngörü ve sağduyudan yoksun yöneticilerin elinde kişisel tatmin aracı olarak tezahür ediyor.
Ve en üzücüsü, Özhan Canaydın'a hiç bir galatasaray eski yöneticisinden eleştiri gelmemekte, herkes Özhan Canaydın'ın harakirisini seyir için en önden seyretmek için çaba sarfetmekte.
Bir başka başlıkta da belirtiğim gibi dünyanın spor gerçeklerinden bu kadar uzak bir zihniyet olamaz. Galatasaray için esaslı revizyon yapılabilecek en iyi yıllar bunlar. bu doymuş kadrodan bir şey çıkarabilmek için harcanacak çabanın hiç bir katma değeri olmayacağını görememek büyük bir cehalettir.
Sosyal ağlarda paylaş

bana mi cevap veriosun anlamadim,
ben habere dogru ya da yalan haber demiorum ki?
BIR GALATASARAY TARAFTARI BU HABERIN YALAN OLMASINI DUSUNMESI GEREKIR diyorum.
mahalle takimimisin sen ya? 40 yasinda 3 sene once futbolu birakmis bir adamdan medet umuorsun?
hepsini birak bi kenara hagi bole bi teklif alinca direk istifa etmesi gerekir nasi bi yonetim nasi bi klup bu die var mi bole bisi ya?
yoksa ben mi yanlis dusunuorum anlamiorum gercekten, kazanmak icin hersey mubah bile olsa bu hareket "oha"lik bisi yani. ne bilim insallah gs yonetimi senin gibi degildir.

edit: msgim drizzt_chosen a dir.

[Bu mesaj Patos tarafından 31 Ağustos 2004 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anlamıyorsun, anlamak için çaba sarfettiin de yok, yönetim işlerin yolunda gitmediini farkında ve ilk sorunda ipe gideceklerini bildikleri için seçimde kullandıkları Hagi'yi bi daa kalkan die kullancaklar, ama ben hala şunu savunuyorum, Haginin takımda olması galip maçlarımızd 10-15 dakka oynaması beni mutlu eder çünkü Hagi fanıyım,<...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

said:
drizzt_chosen, 31 Ağustos 2004 16:44 tarihinde demiş ki:
mesela, 100.yılda taraftarın sevgilisini son 10-15 dakka oynatmak sorun diil bence, çokta büyük jest olur açıkçası...

Futbol bir sanayi haline gelmişken, herşey bilimsel mantık üzerinde yapılırken, tüm takımlar sahaya önce maçı kazanmak, sonrada bu kazançtan doğacak maddi değeri yakalamak için çaba sarfederken hangi mantık sırf hatır gönül uğruna jübilesini yapmış ve aktif futbol oyunculuğunu bırakmış birisini böyle bir oluşuma alabilir. Galatasaray'ın hagi'yi oynatma lüksü olamaz olmamalı, yedek klübesinde bir çok genç yenetek tecrübe kazanmayı beklerken böyle birşeye müsade edebilmek büyük gaflettir.

said:
drizzt_chosen, 31 Ağustos 2004 16:48 tarihinde demiş ki:
abi bence 10 numara açıını kapatmak için diil, 100. yılda Hagi'yi bi seyirci kozu olarak kullancak, bunu anlamayacak kadar at gözlüümü takıonuz anlamadım...

Bu mantığa inan bir seyirci ile zaten futbol yada spor tartışmak istemem. Seyirci ne salaktır, ne de aptal. İçimizdeki Hagi sevgisi bu takıma kazandırdığı bir çok şeyle daha da güçlenmiştir, zaten kendisine sunulan teknik direktörlük görevi bu vefa'nın bir karşılığıdır. Gerçekçilikten uzak bir yaklaşımla oyuncu/menejer şeklinde bir şey bir kazanç getirmeyecektir. Galatasaray yönetiminin basiretsizliği, kendi taraftarının bilgi düzeyini bu haraketler ile aşşağılaması ile bir kez daha kendini göstermiştir.

Akılcılıktan, bilimsellikten uzak bir anlayış malesef yönetimde olmasını üzüntü ile karşılıyorum.

Yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 31 Ağustos 2004 17:06 tarihinde demiş ki:
peki
ben anlamiorum kusura bakma,
sen anliorsun tebrik ederim

saolasın tebriklerin için...

yönetim Hagi kalkanını sonuna kadar kullancak amacı bu, ne kadar dayanır bu kalkan bilmiom artık... ne dersek diyelim Hagi oyuncu olarak dönerse, en az 10bin seyirciyi tek başına çeker stada...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

Seyirci çıkıp oynamıyo sahada. Anladık destek artar ama kalkıpta Hagi'yi sahaya koyup ondan sonrada şampiyonluk beklemek mantıksız.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlıyorumki yönetim iyice elit seviyeye ulaşmış seyircileri çığırtkan güç olarak görüyorlar hani askerde sürekli çalıştırırlar taşları sağdan sola sonrada soldan sağa taşıtırlar tek bi amacı vardır asker çalışmazsa aklı başka şeye gider. Bu gs yöneticileride taraftarı çığırtacak yollar aramaktan başka birşey yapmıyor taraftar oyalansın eğer oyalanmazsa aklı bize kayarsa ayağımızı da kaydırır. Adamlar şeref tribününde viski mangal yapmak uğruna koskoca galatasarayı gözlerimizin önünde silip atıyolar.
100. yılında takımı bi stajyer e teslim ettiler hani çokda kötü gitmiyo şu sıralarda bir arkadaşnda dediği gibi Hagiye kariyeri için bulunmaz bi fırsat sundu gs en önemli yılını ona emanet etti zaten bide sahaya çıkarıp top peşinde koşturmasına gerek yok.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 31 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
Ben anlıyorumki yönetim iyice elit seviyeye ulaşmış seyircileri çığırtkan güç olarak görüyorlar hani askerde sürekli çalıştırırlar taşları sağdan sola sonrada soldan sağa taşıtırlar tek bi amacı vardır asker çalışmazsa aklı başka şeye gider. Bu gs yöneticileride taraftarı çığırtacak yollar aramaktan başka birşey yapmıyor taraftar oyalansın eğer oyalanmazsa aklı bize kayarsa ayağımızı da kaydırır. Adamlar şeref tribününde viski mangal yapmak uğruna koskoca galatasarayı gözlerimizin önünde silip atıyolar.
100. yılında takımı bi stajyer e teslim ettiler hani çokda kötü gitmiyo şu sıralarda bir arkadaşnda dediği gibi Hagiye kariyeri için bulunmaz bi fırsat sundu gs en önemli yılını ona emanet etti zaten bide sahaya çıkarıp top peşinde koşturmasına gerek yok.

esasnda düşüncesine katıldıım tek kişi şimdie kadar olan yorumlarda...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...