Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flickr güzelleri

yav

Öne çıkan mesajlar

fede said:

escape said:

o kızlardan biri sevgilim olsun falan istiyorsunuz ya nasıl yanınızda taşıcaksınız abi? herkes kıza bakıcak falan... katil olur cıkarsınız. aman abi çok güzel de olmasın çok çirkin de. yüreği temiz olsun yeter bana ^^

evli ve iki çocuk babası

kötü mü
15 20 sene sonra gg olacak bi güzelliği napıyım
dürüst olsun sadık olsun terbiyeli düzgün biri olsun.. bi de mutfakta çok iyi olacak. yatakta ben iyi olurum sorun değil o.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

o kızlardan biri sevgilim olsun falan istiyorsunuz ya nasıl yanınızda taşıcaksınız abi? herkes kıza bakıcak falan... katil olur cıkarsınız. aman abi çok güzel de olmasın çok çirkin de. yüreği temiz olsun yeter bana ^^

offf abi benim olsun da isteyen baksin ya. bakilir yani boyle kizlara zaten, bakmiyorsa gay'dir.

bu kizla butun gun gezdikten sonra aksam eve gelirim, pencereden disariyi izlerken "and not a single fuck was given today" diye geciririm icimden.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

escape said:

offf abi benim olsun da isteyen baksin ya. bakilir yani boyle kizlara zaten, bakmiyorsa gay'dir.

bu kizla butun gun gezdikten sonra aksam eve gelirim, pencereden disariyi izlerken "and not a single fuck was given today" diye geciririm icimden.

escape haklı beyler,tr de zor
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

Flassh said:

tumble da gördüm

Şu kızların fotoğrafçılıkla uğraşmayanı yok mu ya

bu arada güzel paylaşım kardeş, şuku havuzuna ittirdim seni

Abi elini kolunu sallaya sallaya emeksiz sanatçı takılıp prim yapmanın adresi fotograf. Tıklayıp kendi kurmadıgın setting'te bir yaratı göreni de apayrı hor görüyorum.

Öyle böyle değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...