Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 Eylül Yunanistan-Türkiye

Tapir_Tahir

Öne çıkan mesajlar

bizim bir arkadaş vardı lisede, halı sahada penaltıyı taca atmıştı, hey gidi karadeniz....

ya da çırpınırdı karadeniz mi desem? böyle bir vuruş olamaz, tez zamanda o ayağını pulanyaya çektirmesi lazım gökdenizin[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 08 Eylül 2004 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu maçta serhat gibi çalım yapan,güclü bir adam daha önce oyuna alınmalıydı fatih kesildi 60.dk dan sonra.defans sağlamdı servet çok iyi performans sergiledi.en büyük eksiklik orta sahadaydı.[signature][hline]When realities a dream
And every lie is true
In the day when you are me
And the night when I am you
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci yarı gözlemi,
Aslında ilk yarı için yazdıklarımdan çok farklı bir şeyler olmadı, pas hatalarımız devam etti, orta saha da ya da defans'ta kazandığımız topları oyuna sokmakta zorlandık.
İlk yarıya nazaran daha atak gözüktük, ama yine de yeterli değildi. Hala daha yan toplar da kim nereye koşacağını nasıl pozisyon alacağını bilmiyor, ne ön direk nede arka direkte pozisyon alıp tehlike yaratma şansını öğrenemedik. Gol pozisyonu yakaladığımız anları gözönüne alırsak, genelde rakibin topa müdahele edememesi ve bizim şanslı bir şekilde sağımıza ve solumuza çarpan, takılan yada ayağımıza dolanan toplar ile pozisyona girdik. hala daha takım olacak zaman ihtiyaç var, Hüseyin'in neden giridiğine anlam veremedim, Serhat gibi hızlı birisinin etkin olduğunu görmek güzeldi, ama belki biraz daha uzun süre alabilseydi, belkide galibiyet ile ayrılırdık. Gökdeniz bu sezon oynadığı maçları baz alırsak en kötü gol vuruşunu yaptı, penaltı çizgisinden topu taça attı ama bu da normal, pozisyon yakalayacağına kendisi de inanmayan birisi için bu şutu gole çevirmek çok zor.
Pozisyon açısından daha değerli pozisyonlar yakaladık. Son vuruşta becerili değildik.
Bir ara Fatih Tekke kaleye şut çekmeyi hatırlattı ama oda sadece bir esaslı deneme sonrasında bıraktı.
Hala daha takım olmuş bir halimiz malesef yok, yine de deplasman daki son avrupa şampiyonu olmuş takımın kendi evinde alınmış 1 puan bence güzel bir kazanç.
Yayın berbattı, eğer bu stat en güzel statları ise, kamerayı nereye koymaları gerektiğini unutmuşlar.
Hakem'e gelince ise, aslında verdiği kararları yadırgamıyorum, bence çok kötüde bir maç yönetmedi, verdiği kararların yunanistan lehine olması normaldi, çünkü hem seyirci, hemde yunanistan oyuncuları çok güzel baskı altında tuttu. Nedense biz bu tarz şeyleri kendi sahamızda yapamıyoruz. Saha avantajı denen şeyi iyi kullandılar, yine de skor üretecek derece etkileyemediler.
Ne zaman basit kartlar görmekten vazgeçeceğimizi merak ediyorum. Özellikle Emre'nin gördüğü kart çok gereksizdi, kendisine yakıştıramadım.
Gürcistana verilen beraberliği süpriz ve anormal, Yunanistan beraberliğini ise normal görüyorum.
Eleme grubu maçlarında amaç, kendi sahanızda puan kaybetmeden deplasmanda toplayabildiğiniz kadar puan toplamaktır. Bu açıdan yaklaştığımda alınan 1 puan değerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi andres resmen hiptize olmuş. yunan faul yapmış bariz hakem 40 yılda bir faul verdi diye elini kolunu sallaya sallaya ağzından tükürükler çıka çıka hakemle konuşuyo hakem de dinliyo onu kafa sallıyo falan. Bu kadar mı ezikkklik olur anlamıyorum[signature][hline]come forth my friend...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eeht, 08 Eylül 2004 23:47 tarihinde demiş ki:
ya şu maçta serhat gibi çalım yapan,güclü bir adam daha önce oyuna alınmalıydı fatih kesildi 60.dk dan sonra.defans sağlamdı servet çok iyi performans sergiledi.en büyük eksiklik orta sahadaydı.

bence orta saha gayet iyiydi serkan,okan,emre çok çalıştılar ellerinden geleni yaptılar,çıkarılabilecek en iyi orta saha çıktı bence.[signature][hline]sert kal,taviz verme!

[Bu mesaj uncla tarafından 09 Eylül 2004 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...