Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her siteye üye olmayın..

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

neye yaradığını anlamadım gibi :)

Direk http://www.paticik.com yazıp 123 diye account açtım,show logins midir nedir ona tıkladım?

ehe Buton Kırmızıydı,birşeyleri patlatmadım dimi?[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi site ismi yazıyosun. DB sinde username ve pass varsa sana veriyo ve boşuna üye olmamış oluyopsun o siteye. Spamlardanda korunmuş oluyosun..

Eğer db sinde yoksa sen o siteye üye oluyosun. Ve karşına çıkan pencereye o kullanıcı adı ve şifreni yazıyosun. Boylece başkalarıda yararlanıyor..[signature][hline]Hiç bir şey yoktur ki, her şey varolsun..
--Saçma Lama
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 07 Eylül 2004 03:04 tarihinde demiş ki:
Bi site ismi yazıyosun. DB sinde username ve pass varsa sana veriyo ve boşuna üye olmamış oluyopsun o siteye. Spamlardanda korunmuş oluyosun..

Eğer db sinde yoksa sen o siteye üye oluyosun. Ve karşına çıkan pencereye o kullanıcı adı ve şifreni yazıyosun. Boylece başkalarıda yararlanıyor..
abi deli misin bu açıklamayı baştan neden yapmadın?! ii ki üye olmamışım hale bak paticikteki acc.umu bi yabancı kullanıyo, hayal bile edemiyorum rezaleti :)
böle spamden korunma yolu mu olurmuş ya[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...