Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Butterfly Circus (Kısa Film)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

youtube said:

I'm a 15 year old guy. I have a problem in my nervous system, I do not feel the pain. I broke my arm & my leg & my spine is fractured at two different places, I have never cried from pain, since I don't know what pain is. I was bullied at school because I need "Pull-Ups" since I do not know when I need to pee. I have never cried. Well today, this video showed up on my "Facebook News Feed" and this man made me cry, for the first time of my life, a tear rolled down my face. This man inspires me.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi izledim şimdi, son derece profesyonel, mesajını son derece güçlü veren bir film olmuş. Sirk karakterlerine de bayıldım, çeşitliliği iyi vermişler. Daha fazlasını istedim resmen. Hepsinin dialoğu olsun istedim. 1-2 yeri daha iyi olabilirdi ama onlarda küçücük detaylar.

Görüntüler harika, RED ile çekmişler, sinemadan farkı yok. Bütçesi bizim standartlarımıza göre yüksek olabilir ama bu bütçeden sponsorlarla sıyırmış olabilirler gibi gözüküyor. Bir aksilik olmazsa bende bir sonra ki kısa filmimi RED ile çekicem, fingers crossed.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...