Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online Kitap Satış Stiesi

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Çok para abi Ebook oku bence. Ararsan Türkçesi var bir yerlerde, vaktinde bende vardı, ondan biliyorum. Ya da ikinci el al.

varya ne zaman kitap konusu falan geçse hep e book diyosun.
komisyon mu alıyosun e booklardan eheh.
bone un incisözlük lafını gördüğünde direk /inci bayık bir yer demesi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

turkce ebook icin daha cok cok erken
anca top romanlari fln cikartiyor buyuk yayinevleri

bide mental olarak alisamadim daha ebooklara, teknolojiye o kadar cabuk ayak uyduran biri deiglim zaten sdf

ha bu arada sunu dicektim, idefix te ilgileniyor senlen ama kitapyurdu bir baska ilgileniyor x kitabini istiyorsun mesela osmanlica - turkce kitap

adamlar kitabi bulamadik diye donmuyorlar, boyle boyle farsca turkcesi var veya sadece farscasi var, bunlardan birini verelim mi diyorlar veya fotokopi ile cogaltmamiz mumkun oyle istermisiniz diyorlar, kestrip atmiyorlar hicbir sekilde.

yine bi kitapin gelmesi geciktiyse ariyorlar boyle boyle sorun oldu yayinevinden bekledigimizden uzun surede gelcek napalim gelenleri yollayalim gec gelenleri sonra mi yollayalim, iptal mi edelim vs diye secenek sunuyorlar.

o siteye ozel indirim olmadikca kitaplar az cok aynidir kitapyurdu ve idefixte. bide bazen kitapyurdu'nun packleri oluyor mesela ben yeditepe yayinlarinin 20kusur kitabini cok komik bir rakama aldiydim pack kampanyalarindan birinde yanina da osmanli ansiklopedisi hediye geldiydi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

nara atma da, turkce kaynak yok abi :)
ingilizce roman okuyan adam icin ideal su an ebook olayi

ha ne zaman turk tarih kurumu, turkiyedeki kucuk yayinevleri, vs ebook ortaminda yayinlama baslar yayinlari o zaman benim icinde ideal olabilir.

o gune de daha cok var, bide ebook raftaki kitaibn guzelligini verir mi o da ayri bi konu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...