Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dünyanın en pahalı elektriğinin satıldığı bir ülkede ben 60 yaşındaki bir kadını cezaevine gönderen bir mekanizmanın parçası olmak istemiyorum

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

http://www.ntvmsnbc.com/id/25192337/

Eski cumhuriyet savcısı İlhan Cihaner'inmiş bu sözler. Kendisini cemaatleri soruşturduğu için açığa alınan ve cezaevine konan savcı olarak hatırlayabilirsiniz.

said:
Şimdiye kadar buna CHP de dahil herhangi bir partiyle temasım olmadı. Herhangi bir partiden bir davet de gelmedi.

Ben dünyayı elden geldiğince soldan algılamaya ve soldan değerlendirmeye çalışan biriyim. Bunun siyasi yelpazedeki yeri de belli ama henüz bir temasım yok.

Yazık olacak adama bu laflarından sonra. Çürütürler bu adamcağızıda.

said:
Mesela bizim davamızda bir astsubay sadece şununla suçlanıyor, dikkatinizi çekerim: Bilgisayarının hard diskinde halen ulusal gazetelerin web sitelerinde olan haberler çıktığı için. Hürriyet'in internet sitesinde olan bir haber üzerine deniliyor ki 'Sen fişleme yaptın ve Ergenekon'un üyesisin.' Bu şaka değil. Böyle bir iddia var ve iddianameye yazılmış durumda.

bir arkadaş da teğmenin telefona hizbutahrir numaraları kaydedilmesine "yanlış bir uygulama ama art niyet yok" demişti hatırlarsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

canlı canlı dinlediydim ntv'de sanırım

eh
chp'den milletvekili adayı olacak zaten

edik:

ha bu arada yarım yamalak alıntı yapılmış

orda 60 yaşında kadını bilmem ne olduğundan ötürü cezaevine göndermek istemiyorum demişti

tam ne olduğunu hatırlamıyorum fakat kayda değer olmayan bürokratik bir şey olarak kalmış aklımda
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

ya taahhüdü ihlal suçundan cezaevine yolladım dedi işte elektrik faturasını ödemediği için.
çok da anlaşılmayacak bişey değil dimi

şimdi ben tv'yi tivibu ile bilgisayarda açıp tam anlamıyla izlemiyorum bile; dinliyorum başka şeyler yaparken. Dolayısıyla taahüdü ihlal gibi gündelik hayatta çok aşina olmadığım bir kelime çifti geçince beynim bunu bürokratik zırva diye kaydetmiş olabilir doğal yani:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...