Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacklendim

Warghammer

Öne çıkan mesajlar

Warghammer said:

We do apologize for the delay in responding to your hacked account inquiry. Hacked account inquiries are our #1 priority currently and we are getting to each and every one just as quickly as possible.

1 numaralı öncelik olmasına rağmen bu kadar beklediysen, ya bir sürü kişi hack sorunu yaşamış yada çalışan eleman sayıları şu an için yetersiz.

Trion muhtemelen bu kadar ilgiyi beklemiyordu. Ona göre elemanlarını ayarlamıştı. Normaldir, yakında sistemlerini oturturlar.

Geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hacklenmelerin çoğunlugu dps parserlar yüzünden oluyormuş, özellikle zam.com ve riftjunkies in sitelerinde dağıttıkları dps parserdan şüpeleniliyor. Eğer dps parser kullanmak istiyorsanızda advenced combat tracker ı kendi official rift addon u ile kullanın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Bugün bende hacklendim ama ne hacklenme. Adam 2 güvenlik sorumu birden doğru yanıtlıyor. ( birini ben bile hatırlamıyorum ) sonra emailimi değiştirio. şifremi değiştirmio. ben e-mailin değiştiğini öğreniyorum kendi e-mailime gelen uyarıyla ve yeni e-maille eski passımla giriyorum ki karakter çırılçıplak...bunda bir iş var ama ne. riftin kendi içinde güvenlik sorunları var. bir keylogger benim bilgisayarımda riftte ilk hesabımı açarken bu bilgileri kaydettiğini düşünsem bile ki bilgisayarın yaşı o rift accountunun yaşıyla aynı nerdeyse. mümkün değil. Adamların güvenlik açığı var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...