Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerede o 80 lerin muziği varmı simdi öyle müzikler

SeLDoM

Öne çıkan mesajlar

Su an uyduda Nostalji FM i dinliorum 80 lerden potpori gecio Türkce yabancı bir sürü parca dinledim ezbere soliüorum hala aklımda kalmıs demekki cok etkili parcalarmıs simdikinin parcalarına benim gorusumle ezgisel melodisel veya sözleri olarak baya bir yukardan bakıo 80 lerin müzikleri ne dersiniz..?[signature][hline]Etraf BOK kokuo Sen ne Gonusuon!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw seldom , son 1 aydir nostalji FM bağimlisi oldum .. .hep kendi kendime ayni soruyu soruorum ... rocku da rock popu da pop o zamanlarin .. sanirim Mtv nin bir CASH sektorü olmasindan önce bir gençlik özgürlük akımı olduğu zamanlarin etkisibu .. güzellik ve içtenlik VS CASH !!!! 80's vs 00's[signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

Sosyal ağlarda paylaş

fırsatım olsa kesinlikle 60lı yıllarda Amerikada doğmak isterdim
hatta şöyle müzisyen bi ailenin çocuğu filan olsamda babam beni kücük yaşlarda müziğe başlatsa sonra 80li yılların müthiş gitaristlerinden biri olsam[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 06 Eylül 2004 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 06 Eylül 2004 21:22 tarihinde demiş ki:
oFf nedir o micheal jackson lar.. Adam süper über very very çok hayrandım.. Adamın tüm klipleri şarkıları her bi boku vardı.. Hastasıyımdır bizzt 80 lerin..

hastasıyımdır maykılın hatta bir ara imzamda onunla ilgiliydi[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...