Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockci Serpil

Deacon

Öne çıkan mesajlar

O utanma olayi bazen bende de oluyor da, bunda once guler gibi oldum sonra da bildigin sinirlendim. Hatta sinirlerim o kadar bozuldu ki 2-3 defa izledim. Izlerken bir yandan da msn'de arkadasa sovdum "BUNLAR NASI YASIYO ABI NASI HAYATLARINI SURDURUYO" diye. Cok kizdim cok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumları okuduktan sonra ben izleyemedim bile lan, cok fena oluyorum böyle durumlarda utançtan(nasıl durumlarda). Hatta ileri seviye hastayım sanırım. Mesela yetenek yarışmaları ıvır zıvırı da hayatta seyredemem, saçma sapan bişey yapıp rezil olucak millet diye. Hastayım sanırım gerçekten tedavi olmam lazım, ama yalnız değilmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi degisik bi piskoloji bu bilmiyorum

daverc'in dedigi gibi mesela o yetenek yarismalarinda salak salak adamlar cikiyor, rezil oluyorlar, onlari izlerken yemin ederim terliyorum ben. kanali degistiresim geliyor boyle, abi hadi git artik, in sahneden nolur diye geciriyorum icimden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu durumu farkedişim 6. sınıfta pek samimi olmadığım bir elemanın sınıfa gelen müfettişe söylediği yalanın ortaya çıkmaya başladığını farkedeşimle birlikte durumu kotarmak icin sınıfta arıza çıkarıp dayak yemem ve ilkokul zamanı haberlerde çıkan uyuşturucu kullanma yaşı ilkokul seviyesine indi haberiyle birlikte sanki o an evdeki herkesin 'lan sen de mi yoksa ?!' diye bana baktığını düşünerek evden deparlamam ile oldu. Gerçek bi psiokolojik bozukluk ama, sosyal fobiden cok daha kötü bazı durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynı bu anlatan manyaklar gibi çok utanırdım eskiden kanalı değiştirir ben çıkmışım o hareketi yapmışım gibi utanç içinde o sahnenin geçmesini beklerdim falan. sonra bu türk televizyonu nası bişeyse kaşarlaştırdı artık "aq salagı" vs gibi küfürler ederek izliyorum ferah ferah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...